Atalanta BC – Janov 0:1 (kon.) | Chievo – Siena 0:0 (kon.) | Pescara – AS Řím 0:1 (kon.)
Sampdoria – Bologna 1:0 (kon.) | Turín – Fiorentina 2:2 (kon.) | AC Milán – Juventus 1:0 (kon.)
Chievo Verona
0:0 (0:0)
AC Siena
Neděle 25.11.2012, 15:00 • Stadio Marcantonio Bentegodi • Italská Serie A

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Dobré fotbalové odpoledne ze stadionu Marcantonia Bentegodiho. Dnes se proti sobě utkají dva týmy z kategorie "boj o přežití" v nejvyšší fotbalové soutěži. Utkání 14. kola, kde oba týmy nutně potřebují 3 body.

Chievo Verona:

Domácí celek se krčí těsně před hranicí sestupu, tedy na 17. místě s 11 body. Tým naposledy vyhrál proti Pescaře 2:0, ale to už je nějaký ten pátek dávno.Od té doby bral ze tří zápasů jen jeden bod za remízu s Udinese. Žlutomodří mají taky nejhorší obranu v lize s obdrženými 25 góly. Brankový půměr si drží na čísle 1 gól - 1 zápas. Všechny body získali na svém stánku, kuriozita je , že venku nebodovali. Proto jsou taky mírnější favorité Veronští.
    Nepomůžou jim však vykartovaní Hetemaj a Sardo. Zanění jsou Papp, Frey a Vacek.
    Karetně ohrožený je pouze Guana.

AC Siena:

Hosté zažívají příznivé období, avšak kvůli odpočtu 6ti bodů jsou stále v permanentním tlaku. Naštěstí se však již dostali z 20. místa, kde byli dlouhých 13 kol a okupují místo 19. s 10 body. Se čtrnácti obdrženými brankami mají taky jednu z nejlepší obrany v lize. Naopak v útoku pokulhávají. Tým získal po 3 koelch 7 bodů, což je pro Sienu vynikající počin. Před ní jsou však ještě těžké zápasy, a proto by už ve Veroně rádi chtěli 3 body.
    V tom jim ale nepomůžou zranění Zé Eduardo, Paci a Bogdani(chřipka).
    Karetně ohrožení jsou Calaiò, Vergassola, Pegolo a Neto.

Ze vzájemných zápasů na tom vychází lépe hostující tým. Ti loni na svém hřišti deklasovali Chievo 4:1, venku pak už jen remizovali 1:1. Oba týmy se také střetli v loňském čtvrtfinále it. poháru, kde byla Siena o gól lepší zásluhou Mattii Destra.

Chievo Verona: Sorrentino - Andreolli, Cesar, Dainelli, Dramè - Guana, Rigoni L., Luciano - Thereau, Paloschi, Pellissier

AC Siena: Pegolo - Neto, Contini, Felipe - Angelo, Vergassola, Bolzoni, Rubin - Rosina, Valiani - Calaiò.

Rozhodčí: Massa - Stallone, Maggiani.

-2
    Hráči už jsou seřazeni na hrací ploše. Domácí Chievo dnes v žlutomodrých dresech. Hosté ze Sieny v červencých dresech. Utkání, co nevidět začne.

1

1
    Calaio s Rosinou rozehráli míč do hry.

2
    Paloschi se dožaduje rohového kopu, ale čárový sudí jsou jiného názoru.

2
    Guana srazil Angela. Hosté u míče.

3
    Faul hráče Sieny v pokutovém území Chieva. O rozehrávku se postarají domácí.

5
    Veronští drží balón na svých kopačkách a zakládají útočné akce.

6
    Calaio v první šanci zápasu. Jeho hlavička ale mířila jen k přirravenému Sorrentinovi.

7
    Neto odkopl míč. Roh pro Chievo.

8
    Z rohového kopu se následně hráči Chieva dostali do ofsajdu. Hrát bude Siena.

10
    Hra se přelévá ze strany na stranu, oba týmy mají dnes ve formě zálohu, která zabraňuje útočným akcím druhých týmů hned v zárodku.

11
    Faul Luciana na Rosinu. Nebezepčná situace z hranice 20 metrů pro Sienu.

12
    Rána Calaia směřovala vedle pravé Sorrentinovy tyčky. Odkop od brány Chieva.

13
    Druhá šance ze hry pro Calaia. Centrovaný míč Rubina poslal hlavičkou vedle brány Chieva.

14
    Siena má více ze hry v této části hry.

15
    Thereu už se s míčem dostal za postranní čáru. Odkop od Pegolovy brány.

17
    Roh pro Sienu.

17
    Rosinova hlavička mířila mimo. Domácí tak můžou v klidu rozehrát.

18
    Thereu se provnil proti pravidlům ve středu pole. Rozehrávat budou hosté.

19
    Bolzoni održel žlutou kartu za zatáhnutí Luciana.

20
    Thereuův centr lehce zacyhtil Pegolo a hrát může Siena.

21
    První žlutá i pro hráče Chieva. Luciano se provinil, když fauloval Rosinu před svým pok. územím.

25
    Paloschi minul bránu! Ve zněti hráčů před bránou Sieny tedy ke gólu nedošlo.

27
    Siena u míče na půli soupeře.

28
    Rosinův centr skončil jen v náručí Sorrentina. Chievo tak může do protiútoku.

29
    Rána Dramého ze 35 metrů mířila vedle. Pegolo odkopává.

31
    Calaio byl faluován Rigonim. Contini rozehrává.

33
    Angelo byl stáhnut zezadu hráčem Chieva.

34
    Míč mají na kopačkách hráči Chieva.

34
    Žlutá karta pro Cesara, který nebezpečně fauolval pronikajícího Rosinu.

36
    Hráči Chieva u míče.

36
    Luciano nachytán v ofsajdu.

37
    Pegolo měl menší problém s malou domů, ale nic, co by nezvládl.

38
    Siena u míče.

39
    Théreu se provinil proti pravidlům, když fauloval Continiho.

41
    Míč nyní drří hráči Chieva, ale k šancím se nedopracuje ani jedno mužstvo.

42
    Rosina ztratil míč, ten mu zaběhl za postranní čáru. Odkop od Sorrentina.

43
    A je tady první střídání. Luciana mění Cruzado. Zřejmě zdravotní problém.

44

45
    Cesar míč odvrátil. Roh pro Sienu znovu.

45
    Domácí se ubránili.

46
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu nad rámec řádné hrací doby.

V první půli jsme toho opravdu neviděli téměř nic. Krom 2 šancí Calaia, které ale k vyloženým šnacím měli daleko nepřinesl poločas nic. Ve druhém poločase tak možná už touha po bodech a únava zesílí a branek se dočkáme.

46

46
    Domácí začali aktivně.

47
    Calaio mířil do břevna!

48
    Paloschimu odskočil míč. A tak bude odkopávat Siena.

49
    Pellissier fauloval Rubina. Hrát bude Siena od své půle.

50
    Thereova rána byla zblokována. Roh pro Chievo.

50
    Siena se ubránila a dokonce si na Vegassolovi vybojovala faul.

51

52
    Po sérií útocích ze strany Sieny se Chievo osmělilo a dostalo se na půli Sieny.

54
    Paloschi se dopustil útočného faulu.

54
    Felipe odhlavičkoval míč těsně před brankovou čárou a uchránil spol us Pegolem svůj tým od gólu.

55
    Valiani ztratil míč, dopředu jde Cruzado.

56
    Rosinův centr zach\til Sorrentino.

57
    Siena je hodně aktivní a útočí středem hřiště.

58
    Chievo drží míč na půli hostů.

59
    Valiani z protiútoku mířil hodně nad bránu Chieva. Sorentino odkopává.

60
    Angelo dostává žlutou kartu, když na pravé straně poslal k zemi Théreua.

61
    Siena se dostává k míči a zakládá protiútok.

63
    Střídání na straně Sieny. Angela nahradí křídelník Sestu.

64
    Nový hráč na hřišti Sestu odvrátil míč na roh.

68
    Sorrentino lapil centr z praé strany a posílá míč dopředu na hráče Chieva.

68
    A znovu Calaio v šanci! P ocentru od Sestu hlavičkoval těsně vedle levé Sorrentinovy tyčky.

68
    Samassa nahrazuje Paloschiho, jenž nebyl moc aktivní.

70
    Po kátkém ošetření Felipeho se opět hraje.

72
    Sestu byl po krásném uvolnění atakován hráčem Chieva. Standartka pro Sienu.

73
    Veronští u míče.

74
    Toskánci na půli Chieva. Červení jsou dnes aktivnější celek.

75
    Pellissier fauloval Rosinu. Přímý kop pro Sienu.

76
    nyní fauloval Cruzado Valianiho.

76
    Poslední střídání na straně domácích. Pellissiera nahrazuje Cofie.

78
    Domácí zakládají útočnou akci.

78
    Dramého střela mířila vedle. Byla tam však teč a Chievo bude kopat roh.

79
    Pegolo se dostal na zem, když ho neštastně srazil spoluhráč.

80
    Roh pro Chievo.

81
    Siena se ubránila.

81
    Dramé po narážečce s Rigonim se dostal ke střelecké pozici. Jeho rána ale mířila kousek vedle Pegolovy brány.

83
    Chievo má nyní míč na kopačkách, když Rubin ztratil míč.

84
    Samassa obdržel žlutou kartu.

84
    Střídání na straně Sieny. Rosinu nahrazuje Verre.

85
    Samassa obdržuje druhou žlutou - tedy červenou za smiluaci. Chievo hraje o 10ti.

87
    Siena nyní cítí šanci a tlačí se do útoku.

87
    Centr Sestuho lapil jen pohotový Sorrentino.

88

89
    Míč v režii Chieva.

89
    Poslední střídání taky na straně hostů. Reginaldo narhazuje Valianiho.

90
    A Siena se tlačí do útoku.

90
    3 minuty nastavuje Massa.

92
    Sestu se dostal za čáru. Sorrentino se postará o odkop.

A je tady konec zápasu v němž jsme gól neviděli. V záverečných minutách byl vyloučen ještě Samassa z Chieva. Avšak ani z tlaku Sieny gól nepadl. 0:0 po 93 minutách hry. To je ode mě tedy vše, loučím se s vámi. (16:54:06)
    Branky:

Karty:   21. Luciano (CHV), 34. Cesar (CHV), 84. Samassa (CHV) - 19. Bolzoni (SIE), 60. Angelo (SIE)   85. Samassa (CHV)

Rozhodčí: Massa - Stallone, Maggiani