Mönchengladbach – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Stuttgart – Augsburg 2:1 (kon.) | W. Brémy – Leverkusen 1:4 (kon.)
Freiburg – Bayern 0:2 (kon.) | Norimberk – Hoffenheim 4:2 (kon.)
VfB Stuttgart
2:1 (1:1)
FC Augsburg
Středa 28.11.2012, 20:00 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga

Stuttgart se díky vítězství posunul na jedenáctou příčku, Augsburg zůstává poslední. (21:53:01)

Stuttgart se nakonec dočkal tříbodového zisku, který zařídil v 69. minutě hlavou Ibiševič, když zužitkoval přímý volný kop Traorého. Ofenzivu hostů podpořil ve druhém poločase záložník Petržela, ani on ale porážce nezabránil.

90+1
    Před Möldersem, který se tlačil k míči, zakročil včasným vyběhnutím brankář Ulreich. Hostům se krátí čas na vyrovnání.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví dvě minuty.

90
    Dalekonosná jedovka Callsena-Brackera skončila v rukavicích gólmana Ulreicha.

89
    Augsburg byl blízko vyrovnání. Petržela rozjel útočnou akci, na jejímž konci byl Bance. Ten křížnou střelou o kousek minul pravou tyč.

88
    Koo zakončoval ve vápně efektními nůžkami, míč však skončil vedle pravé tyče Ulreichovy brány.

88
    Klavan posunul míč Bancemu, který zpoza šestnáctky vypáli. Míč ale k bráně nedolétl.

86
    Hosté vysunuli presink a získali balon.

85
    Hajnal neodcentroval přes Klavana, Stuttgart však zůstane u míče, když bude vhazovat.

83
    Hosté se tlačí dopředu. Callsen-Bracker si přidržel Traorého a Stuttgart bude z přibližně poloviny hřiště rozehrávat přímý volný kop.