Tottenham – Liverpool 2:1 (kon.) | Chelsea – Fulham 0:0 (kon.) | Everton – Arsenal 1:1 (kon.)
Southampton – Norwich 1:1 (kon.) | Stoke – Newcastle 2:1 (kon.) | Swansea – West Brom 3:1 (kon.)
Manchester Utd. – West Ham 1:0 (kon.) | Wigan – Manchester City 0:2 (kon.)
Stoke City
2:1 (0:0)
Newcastle United
Středa 28.11.2012, 20:45 • The Britannia Stadium, Stoke on Trent • Anglická Premier League

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů. (22:43:11)

A je dobojováno! Druhý poločas se s tím prvním rozhodně nedá srovnávat! Viděli jsme celkem tři branky. Nejprve šli už ve 47. minutě do vedení domácí, za které se prosadil Cisse. Od té doby ale už bylo na trávníku převážně jedno družstvo. Domácí se nakonec vyrovnání dočkali i přes spoustu šancí až v 81. minutě, kdy se hlavou prosadil Walters. O tři minuty později trefil tři body Jerome a Stoke City se tak může radovat ze zaslouženého vítězství.

90+4
    Ten také přišel ale ve svých rukou už drží míč Krul.

90+4
    Útočný faul domácích, to je poslední šance na dlouhý nákop pro hosty.

90+3
    Hra se odehrává na straně hostů u rohového praporku, tedy v místě, kde to Stoke City vyhovuje nejvíce.

90+2
    Počínání hostů se mi zdá již odevzdané, jakoby již s prohrou byli smířeni.

90
    V zápase se ještě nastaví 4 minuty nad rámec hrací doby.

90
    Domácí i přes příznivé skóre nezalezli a nebrání, naopak se snaží napadat soupeřovu rozehru, což je velmi sympatické.

89
    Santonova střela byla zblokovaná obranou, následný centr neznamenal pro domácí žádné nebezpečí.

86
    Domácím narostla křídla a snaží se útočit dál, tentokráte hostující obrana útok ustála.

84
    Stoke City právě vstřelilo branku!
    A je tu další branka domácích, kteří tak během čtyř minut otáčí skóre! Nádherná kombinace mezi Jones a zakončujícím JEROMEM, nemohla neskončit gólem!

82
    Domácí fanoušci jsou jak u vytržení a přejí si ještě jednu branku.

81
    Tak se domácí přeci jen dočkali vyrovnání! Skvělý centr z pravé strany zužitkoval WALTERS a srovnal stav skóre. Uvidíme, zda se ještě nějaké branky dočkáme.

80
    Ohromná šance domácích brankou nakonec neskončila! Jones dostal přesný centr zprava na hlavu, ale zamířil pouze doprostřed branky, kde stál připravený Krul! Aby tohle Stoke ještě nemrzelo.

77
    A mohlo být rozhodnuto! Do brejkové situace se dostal Demba Ba a mířil sám na branku, jeho střelu ale bravurně zneškodnil Begovič a drží svůj tým stále ve hře o body!

77
    Centr na Jonese byl příliš dlouhý a míč má v rukou Krul.

75
    Jeden z útočících hráčů se dostal k hlavičce, branku ale minul. Čas domácím neúprosně běží.