Tottenham – Liverpool 2:1 (kon.) | Chelsea – Fulham 0:0 (kon.) | Everton – Arsenal 1:1 (kon.)
Southampton – Norwich 1:1 (kon.) | Stoke – Newcastle 2:1 (kon.) | Swansea – West Brom 3:1 (kon.)
Manchester Utd. – West Ham 1:0 (kon.) | Wigan – Manchester City 0:2 (kon.)
Swansea City
3:1 (3:1)
West Bromwich Albion
Středa 28.11.2012, 20:45 • Liberty Stadium, Swansea • Anglická Premier League

To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji krásný středeční večer a u dalších onlajnů na shledanou. (22:40:23)

Zvláštností utkání je, že trenér hostů, Steve Clarke i přes nepříznivý stav nechal celých devadesát minut hrát základní jedenáctku a neudělal jediný zásah do sestavy.

Je dobojováno, body zůstávají na Liberty Stadium, Swansea totiž porazila West Bromwich 3:1. Všechny branky padly v první půli a i když se hosté ve druhém poločasu snažili, nepodařilo se jim tento nepříznivý výsledek zvrátit.

90+3
    Ještě jedna žlutá karta, vidí ji hostující Billy Jones.

90+2
    Jak už to vypadá, zápas se v klidu dohraje, domácí jsou u balonu a případný presink eliminují rychlými přihrávkami.

90
    Oba týmy si zahrají tři minuty nad rámec devadesáti minut.

89
    Po takovém trochu házenkářském obléhání branky se Ki dostával před Myhilla, byl mu však máván ofsajd.

88
    Swansea zatím závěr utkání zvládá na jedničku, drží míč na svých kopačkách a daleko od své brány.

86
    Přímý kop rozehrál Chico, chtěl překvapit brankáře přímou střelou - netrefil však prostor vymezený třemi tyčemi.

86
    Miguel Michu má dnes odpracováno, na zbývající minuty ho nahradí Kemy Agustien.

86
    A další přímý kop pro Swansea, tentokrát po faulu na Michua.

84
    Swansea už raději drží míč na svých kopačkách, proto i tento přímý kop byl rozehrán nakrátko a je z něj spíše postupný útok.

83
    Moore byl faulován a i když se to hráčům WBA nelíbí, je tu přímý kop z asi 30 metrů.

82
    Ofsajd domácích a v něm Moore.

80
    Routledge a Mulumbu si vyříkávají tvrdý vzájemný střet, uklidňují je rozhodčí i spoluhráči.

80
    Swansea trochu krkolomně, ale přece jen vyváží ze své poloviny.

78
    Hosté si začínají uvědomovat, že času už moc nezbývá a tak se opět snaží o tlak a kontaktní branku. Jenže Morrisonův záměr nacentrovat na malé vápno se minul účinkem a míč končí v zámezí.

75
    Přímý kop pro domácí tým. Ke střele se postavil Ki, krásně obstřelil zeď a doslova lízal levou Myhillovu tyč!