Mönchengladbach – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Stuttgart – Augsburg 2:1 (kon.) | W. Brémy – Leverkusen 1:4 (kon.)
Freiburg – Bayern 0:2 (kon.) | Norimberk – Hoffenheim 4:2 (kon.)
SC Freiburg
0:2 (0:1)
Bayern Mnichov
Středa 28.11.2012, 20:00 • Mage Solar Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga

Ode mne je to pro dnešní večer všechno. Děkuji Vám za pozornost a opět u Bundesligy na shledanou. (21:57:25)

Sudí Florian Meyer naposledy foukl do píšťalky a ukončil velmi zajímavý zápas 14. kola, ve kterém se z výhry raduje vedoucí celek tabulky Bayern München, který dal dvě branky. Jedna z penalty z nohy Müllera a druhá po chybě obrany z nohy Tymoščuka. Domácí byli velmi limitováni hrou o deseti, kterou si zkusili už od 18. minuty.

90+3
    Ještě jedna akce domácích, která je zastavena po faulu Daniela Caligiuriho. Tento zákrok si vysloužil žlutou kartu.

90+3
    Ribéry byl sám před brankou! Snažil se obejít ještě Baumanna, to se mu podařilo, ale následně se dostal do těžkého úhlu a přišel o míč! To je velká škoda pro francouzského záložníka.

90+2
    Tak ani do třetice se pokus Freiburgu neujal.

90+2
    Hned tři standardní situace pro Freiburg během krátké chvíle.

90+1
    V té první je máván a následně pískán ofsajd hostů.

90
    Tak ještě se bude hrát 180 vteřin, tedy tři minuty.

90
    Poslední minuta je v plném proudu. Za malý okamžik se dozvíme počet nastavených minut.

89
    Freiburg ještě jednou střídá. Jan Rosenthal pouští místo sebe na hřiště Sebastiana Freise.

89
    Centrovaný míč si našel nohu Lahma, který se rozhodl hrát raději na jistotu, než se bezhlavě hnát na Baumanna.

88
    Ribéry zkusil kličkou pojmenovanou po jeho francouzském krajanovi, ale nakonec to nebylo pro domácí nijak nebezpečné.

87
    Pizzaro dostal výtečný pas na ohrožení branky, k tomu nakonec nedošlo.

85
    Jeden takový přišel i nyní. Centr od Thomase Müllera si našel pouze Baumannovy rukavice.

83
    Hosté nyní nemají kam spěchat a opět nechávají hrát domácí a hrozí jen z brejků.

82
    Domácí poprvé dnes střídají. Cedrick Makiadi pouští místo sebe na hřiště Marca Laise.