Žilina – Trenčín 4:3 (po pr.) | Banská Bystrica – Piešťany 1:0 (kon.) | Nitra – Poprad 2:1 (po s.n.)
Martin – Zvolen 4:5 (po pr.) | Skalica – Košice 4:3 (po pr.)
po s.n.
HK Nitra
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
HK Poprad
sk Pátek 30.11.2012, 17:00 • Nitra Aréna • Tipos Extraliga (SR)

V Nitra Aréne sme videli kvalitné hokejové divadlo, ktoré napokon skončilo až po nájazdoch. Spolu s ďakovačkou domácich divákov sa s Vami lúčime aj my a tešíme sa na ďalšie stretnutie z Nitry. (19:16:21)

65:00
    Nitra dala gól!

A je rozhodnuté. TOMÁŠ CHRENKO premenil svoj pokus a Nitra tak napokon vyhrala stretnutie až na nájazdy.

Tomaš Chrenko naznačil blafák a potom strieľal a prekonal Sedlačka

Roman Tomas skúšal blafák, ale netrafil dobre stále 1:0

Jozef Stümpel naznačil strelu a následne bekendom prekonal Sedlačka.. Nitra vedie 1:0

Stümpel pôjde za domáci celok

Lukáš Hvila vystrelil, ale Laco vyrazil

Hvila začína

Samostatné nájazdy začínajú.

Poprad bude začínať úvodnú sériu nájazdov.

V predĺžení sme gól nevideli a tak o stretnutí musia rozhodnúť až samostatné nájazdy

65:00
    Predĺženie skončilo.

65:00

64:50
    Stümpel v pekne pozícii, ale Sedlačko vyrazil

64:40
    Rais prudká strela od modrej, Sedlačko vyrážal.

64:22
    Vhadzovanie po ľavici Laca.

64:00
    Klouda v pekne šancí, Lacove betóny zachránili situáciu

63:30
    Chrenko prešiel cez stredné pásmo sám a Ordzovenský strieľal, ale skóre sa nemení

63:00
    Poprad začína od svojho brankára.

62:30
    Stümpel potiahol puk do pasma, ale Nádašdi nepresne na Tománeka

62:00
    Poprad ostal v pásme a teraz Buc netrafil odkrytú bránku Nitry, puk mu skákal na hokejke

61:40
    Peter Klouda si nakorčuľoval do pásma, vystrelil a Laco predviedol dokonalý semafór.

61:30
    Kováčik sa v samostatnom úniku nepresadil a puk sa dostal na hokejku Tomasa, ale ten strieľal z uhla a Laco vyrazil

60:40
    Poprad pri puku sa dostal do pásma Nitry, ale nič tam nevymyslel

60:20
    Pokračujeme v hre 4 na 4.

60:01
    Začalo predĺženie.

V Nitra Aréne sme teda videli v tretej časti jeden gól, keď v 58.minúte Stanislav Balán vyrovnával. Hostia pridali na tempe a tak napokon aj vyrovnali. Počkáme si na predĺženie.

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:50
    Poprad v pásme

59:30
    Nitra začína ,ale v strednom pásme sa k puku dostali hostia a napokon aj Buc vystrelil, ale Laco chytá

Poprad dal gól!

Jaroslav Jabrocký sa dostal do pásma Nitry, kde prihrával STANISLAVOVI BALÁNOVI a ten prekonal Laca, Je vyrovnané

56:50
    Hamrák teraz nabil Raisovi a ten pálil naozaj peknú delovku a ani Rais vzápätí neprekonal Sedlačka

55:00
    Domáci sa zatiaľ nevedia dostať do popradského pásma.

54:35
    Nitra začína od svojho brankára.

54:20
    Poprad, Jaroslav Špelda, hákovanie, dve minúty

54:20
    ´Stümpel našiel Mašlonku, ale ten bol hákovaný a Nitru čaká ďalšia presilová hra.

53:46
    Napokon sa dostal Poprad až pred Laca, kde Tomas zakončoval, ale jeho strela nebola prudká a tak nitriansky golman opäť neprekonaný

53:20
    Hostia začínajú od svojho brankára.

52:50
    Poprad udržal pásma, ale k strele sa nedostal.

49:40
    Špelda peknou kľučkou sa dostal do pásma a Trefný napokon fauluje.

49:00
    Poprad sa nedostal cez stredné pásmo a tak opäť Nitra pri puku

48:30
    Mašlonka opäť v aktivite a dostal puk do pásma, ale nemal tam nikoho a tak oň prišiel.

48:00
    Tomas dostal puk do pásma Nitry, Klouda zakončoval, ale Laco bezproblémov kryje.

47:20
    Poprad tak hneď z protiútoku sa dostal to pásma Nitry, ale nič tam nevymyslel a puk je v strednom pásme.

46:40
    Pupák sa pekne dostal do prostredia medzikružia a odtiaľ vystrelil..Priamo však do Sedlačka.

46:10

46:00

45:40
    Vhadzovanie vyhral Poprad a tak drží pásmo

45:30
    Kmeč zakladá útok, ale nitrianski hráči si nerozumeli a je z toho zakázané uvoľnenie.

45:00
    Nitra získala puk a už sa hneď snažila dostať do pásma hostí, kde sa síce aj dostala, ale už sú pri puku hostia.

44:40

44:10
    Stümpel založil akciu, namiesto prihrávky volil strelu spoza hráča, Sedlačko bol pozorný.

43:50
    Hvila to zopakoval aj o desať sekúnd. A Laco spravil to isté..prerušil hru

43:40
    Hvila hneď po buly strieľa, Laco radšej opäť podržal

43:30
    Suchý skúsil vystreliť, ale bol tam nitriansky teč na ochrannú sieť. Vhadzovanie po ľavici Laca.

43:15
    Poprad sa dostal do pásma Nitry, ale tam to hostia nespravili dobre a puk prišli

42:30
    Nitra začína útočnú akciu od svojho brankára.

42:00
    Poprad udržal pásmo a opäť ohrozil Laca. Ten radšej hru prerušuje.

41:30
    Na opačnej strane Klouda dostal puk spoza bránky a nezaváhal a pálil. Laco vyráža.

41:00
    Mašlonka si krásne nakorčuľoval popri mantinely a dostal sa až do zakončenia. Ale obrana Popradu mu už nenechala toľko priestoru a tak sa skóre nemení

40:20
    Kováčik sa pekne dostal k šanci a hneď aj pálil, ale Sedlačka pozorný

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine sme gól nevideli. Hostia sa postupne dostávali viac pred Laca, ale nitriansky golman dnes chytá naozaj vynikajúco. Či si udrží čisté konto sa dozvieme v poslednej časti, ktorá nám začne zhruba o 13 minút.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:29
    Domáci v plnom počte. Jarmo Jokila sa dostal krásne k puku a išiel sám na brankára. V poslednej chvíli obranca Popradu položil hokejku a vyrazil mu puk

39:00
    Poprad naspäť v pásme.

38:10
    Suchý skúšal od modrej páliť. Opäť bol puk mimo Lacovej kontroly, ale Nitra to napokon zvládla a puk dostali cez všetky čiary von

38:00
    Zatiaľ hostia bez strely

37:39
    Poprad hneď v pásme a už to točí pred Lacom.

35:52
    Hostia opäť v útoku. Takáč to skúšal, ale Laco opäť pozorný.

35:30
    Chrenko sa dostal hádam cez troch Popradčanov, a ešte aj zakončoval. Ale už sa do výraznej strely nedostal.

35:10
    Hostia sa dostali do pásma Nitry, ale nič tam nevymysleli a tak je na rade Nitra.

32:30
    Po vyhratom buly Podstavek sa dostal pred Sedlačka, ale bol tiesnený popradskými obrancami, takže nezakončil

32:30
    Domáci sa dostali až pred Sedlačka, ale ten radšej prerušil hru.

32:20

32:00
    Kurali sa dostal do peknej šance, popradský útočník teraz bol v peknej šanci, ale Laca neprekonal.

31:30
    Tománek sa teraz mohol dostať do brejku, ale na útočnej modrej mu ušiel puk a tak sa k nemu ani nedostal.

31:00
    Puk sa teraz strieda z jednej strany na druhú, ale bez ohrozovania brankárov.

30:30
    Nitra získala pásmo Popradu, ale tam si domáci nerozumeli a tak sú pri puku hostia.

30:00
    Pupák si pekne nakorčuľoval cez stredné pásmo a dostal sa aj do strely. Sedlačko vyrážal na ochrannú sieť.

29:30
    Na opačnej strane Nádašdi krížnou prihrávkou našiel Jokilu, ale vo vynikajúcej šanci nechal nitriansky hráč vyniknúť hosťujúceho brankára, ktorý predviedol krásny zákrok.

28:55
    Paločko dostal nahrávku spoza bránky, ale len preloboval Laca. ten sa veru čudoval, kde je puk

28:30
    Nitra sa nevie teraz dostať do pásma Popradku. Hostia začínajú hrať lepšie.

28:10
    Súboj pri mantinely za Lacovou bránkou.

27:50
    Buc pokračuje v aktivite pred Lacom. Teraz to Popradčania spravili dobre, ale Laco je zatiaľ bezchybný.

27:08
    Buc skúsil prekvapiť Laca, ale ten s jeho strelou nemal problém,.

26:51
    Hostia sa teraz nešťastne zrazili. Na ľade ostal Balán.... ale už sa zdvíha a bude vporiadku

26:40
    Jokila to skúšal pred popradským brankárom, ale k strele sa napokon nedostal.

26:20
    Opäť Nitra začína od svojho brankára.

25:42
    Mašlonka sa dostal od svojho pásma až pred Sedlačka, kde skúšal aj strieľať. Jeho pokus vyrážal popradský brankár až na ochrannú sieť.

25:36
    Domáci začínajú útok od svojho brankára

25:06
    Špelda okamžite po buly pálil. Laco musel opäť zasahovať.

23:14
    Nitra z protiútoku sa dostala až k strele. Kmeč bol tým posledným pri puku, ale skóre sa nemení

23:00
    Poprad hneď z protiútoku v pásme Nitry. Ale nič tam nevymyslel.

22:20
    Nitra na opačnej strane hneď v útoku, dostala sa do pásma, ale domáci to prekombinovali až napokon ani nevystrelili

21:51
    Poprad teda ostane stále v pásme Nitry, ale už to hosťujúci hráči nespravili dobre a o puk prišli

21:40
    Ordzovenský zaváhal pri rozohrávke a bolo z toho napokon zakázané uvoľnenie.

21:30
    Domáci začínajú od svojho brankára.

21:04
    Jáchym dostal puk po vyhratom vhadzovaní Poradu a od modrej tvrdo vystrelil. Laco chytá

21:00
    Vhadzovanie po pravici Laca

20:46
    Chrenko na opačnej strane nahrával Segľovi, ale ten už bol bránený a tak mu puk nesadol dobre na hokejku

20:20
    Poprad sa hneď dostal do pásma, ale k strele sa hostia nedostali

20:01
    Začala druhá tretina.

Druhá tretina začne približne o minútku a pol.

Ďalšia tretina začne približne o 12 minút.

Po prvej tretine vyhráva Nitra 1:0. Úvodné minúty boli z oboch strán opatrné. Nitra v 8.minúte strelila gól, keď Tománek sa dostal k odrazenému puku a pohodlne zakončil. Nitre gól pomohol a od tohoto momentu pokračovala vo zvýšenej aktivite.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:50
    Kováčik ešte v samom závere tretiny si pekne nakorčuloval spoza bránky, ale nebol tam nikto komu by nahrával.

18:00
    Nitra stále pokračuje v aktivite, ale tentokrát sa k strele ani nedostala.

17:38

17:30
    Hostia sa už uvolnili

17:15
    Nitra stále točí kolotoč pred popradským brankárom

16:54
    Mašlonka sa ocitol sám pred brankárom Sedlačkom, ale neprekonal ho. Opäť bol tento hráč vo veľmi dobre šanci.

16:40
    Udreli aj hostia, Tomas skúsil pozornosť Laca, ale ten opäť pozorný

15:50
    König nahadzoval puk od modrej a domáci útočníci aj dorážali pred brankárom Popradu, ale skóre sa nemení

15:29
    Poprad, Juraj Sedlačko, podrazenie,dve minúty

15:29
    Mašlonka opäť v šanci, ale bol faulovaný

15:20
    Mašlonka sa teraz dostal pekne do úniku, ale strieľal priamo do brankára Popradu

14:55
    Poprad hneď po vhadzovaní sa dostal až pred Laca, ale domáci brankár opäť neprekonaný.

14:30
    Nitra skúsila v hre piatich na piatich útočnú akciu, ale Sedlačko radšej prerušil hru.

12:15
    Ordzovenský obišiel bránku hostí, prihrával Podstavkovi, ale ten trafil iba brániaceho popradského hráča.

11:50
    Domáci sú opäť v pásme Popradu

11:30
    Na opačnej strane Jozef Stümpel skúšal vystreliť, ale jeho pokus letel nad bránku Popradu

10:38
    Teraz mali hostia obrovskú šancu na vyrovnanie. K odrazenej strele sa dostal Koskinen a mal už pred sebou prázdnu bránku. Laco ale hokejkou pohotovo vyrazil jeho šancu. Naozaj parádny zákrok domáceho brankára.

10:28
    Z nenápadnej nitrianskej akcie napokon Mašlonka pálil, ale gól nedal.

10:00
    Poprad stroskotal hneď na modrej čiare, ale ani domáci z protiútoku nič nevymysleli.

09:46
    Opäť Nitra v pásme Popradu, ale tam si domáci hráči nerozumeli a hostia skúšajú útočnú akciu

09:20
    Nitre strelený gól pomohol a čoraz viac sa dostáva pred brankára Popradu

08:40
    Domáci pokračovali vo zvýšenej aktivite. Nepresne strieľal Rais.

07:39

Mašlonka zachytil puk v svojom obrannom pásme a dostal sa až pred brankára Sedlačka, dokonca aj vystrelil. Odrazený puk sa dostal na hokejku ROMANA TOMÁNEKA a ten nemal problém už streliť úvodný gól stretnutia. Asistencie: Marek Mašlonka, Lubomír Vosátko

07:30
    Hostia nasťahovaný v pásme Nitry, ale do mimoriadnej šance sa nedostali

07:00
    po vyhratom buly pálil hneď od modrej Vosátko a puk prešiel až pred popradského brankára, ale ten pohotovo chytá

06:55
    Vhadzovať sa bude po pravici Sedlačka

06:30
    Poprad začína od svojho brankára

05:50
    Po vhadzovaní sa Piatak uvoľnil a dostal sa až pred Sedlačka. Pupák napokon nepresne zakončoval

05:30
    Hostia pokračujú v aktivite pred nitrianskym golmanom. Stanislav Balán páli, ale Laco chytá

05:20

05:10
    Hvila sa dokonca v oslabení dostal do strely a Laco nevedel, kde má puk, ale napokon bol v bezpečí.

05:00
    Poprak hrá teraz oslabení dobre a Nitra sa nevie dostať do pásma

04:40
    Nitra sa po vhadzovaní usadilo v pásme a opäť König ohrozil bránku hostí, ale Poprad napokon puk vyhodil

03:40
    Nitra hneď po vhadzovaní točila kolotoč pred popradkým brankárom. König hľadal strelou pred brankárom Kováčika, ale ten bol zrazený a rozhodca prerušil hru

03:11
    Poprad, Fabian Štefan, napadnutie

02:55
    Nitra hneď v protiútoku, a Kmeč bol narazený na mantinel. Nitra bude hrať svoju prvú presilovú hru.

02:30
    Koskinen dostal puk do pásma Nitry, ale hostia sa k strele nedostali

02:00
    Obe mužstvá sa zatiaľ ako keby len rozohrávali.. čakáme na prvé vážne akcie

01:25
    A hostia sa dostali do prvej strely v zápase, Buc strieľal, ale Laco chytá.