Kometa Brno – Olomouc 6:5 (po pr.) | Chomutov – HC Plzeň 2:1 (kon.) | Liberec – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
HC Kladno – Slavia 6:1 (kon.) | Vsetín – Přerov 7:4 (kon.) | Hr. Králové – Písek 7:2 (kon.)
Zlín – Třinec 1:2 (kon.) | Vítkovice – Havířov 3:1 (kon.) | Letňany – Sparta 3:2 (kon.)
HC Litvínov – K. Vary 5:3 (kon.) | Jihlava – Motor ČB 4:5 (po s.n.) | Pardubice – Mladá Boleslav 5:0 (kon.)
po s.n.
HC Dukla Jihlava
4:5 (2:1, 2:1, 0:2)
Banes Motor České Budějovice
Pátek 30.11.2012, 18:00Extraliga staršího dorostu

53:17
    Vzápětí se Jícha opět dostal k puku, tentokráte bylo z jeho strany vše v pořádku, ale pokračovat dále nemohl, protože Břečka (CEB) jej podrazil. Dukla tak bude mít šanci rozhodnout.

48:43
    Také Dukla si zahraje přesilovku. Za zcela jasné zdržování hry je vyloučen Jiří Smejkal (CEB).

35:45
    Další početní výhoda pro hosty. Vladimír Port (JIH) opět odchází na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.

30:47
    Hosté si zahrají další přesilovou hru. Vladimír Port (JIH) odchází na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

07:21
    Domácí mají další početní výhodu. Na trestou lavici jde hráč hostí na dvě minuty za podražení

03:36
    Domácí mají možnost vyrovnat v přesilovce. Josef Žáček odchází na trestnou lavici na dvě minuty za držení.

00:49
    Václav Půža (JIH) jde na trestou lavici na dvě minuty za krosček.

Tomáš Lysý

Vlasta Hledíková

Branky a nahrávky: 13. Vykouk (Košař ), 14. Mandát (Jícha, Anděl ), 28. Mandát J. (Půža, Čermák), 39. Mandát J. - 2. Ruda (Prokeš), 26. Prokeš (Pašek , Ruda ), 42. Pašek, 43. Vácha (Smejkal), 65. Krátoška

HC Dukla Jihlava: Vacek (Svoboda) - Půža, Čermák, Košař, Port, Žuček, Mandát M., Brussmann - Anděl, Jícha, Mandát J. - Beran, Vykouk, Balaštík - Hotař, Dvořák, Bambula
    Banes Motor České Budějovice: Sova (Trelc) - Břečka, Malovec, Matoušek, Piegl, Vavřík, Žáček, Kutiš - Suchánek, Panáček, Krátoška - Samohejl, Smejkal, Vácha - Šafář, Koupal, Michálek - Prokeš, Ruda, Pašek

Rozhodčí: Doležal - Jeletz, Rampír