Granada – Espanyol 0:0 (kon.) | La Coruňa – Real Betis 2:3 (kon.) | Celta Vigo – Levante 1:1 (kon.)
Mallorca – Zaragoza 1:1 (kon.)
Granada CF
0:0 (0:0)
RCD Espanyol Barcelona
Neděle 02.12.2012, 12:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Španělská LaLiga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Hezký zbytek víkendu. (13:50:28)

A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nakonec skončilo nerozhodně 0:0.

V prvním poločase byli aktivnější domácí, ale nedokázali využít své šance a stav utkání se tak nezměnil. Na konci prvního poločasu zahrozil Simao, ale jeho hlavičku z malého vápna skvěle zlikvidoval brankář Toño.

Ve druhém poločase se hosté pouze bránili, ale domácí nedokázali nic vymyslet a branku nevstřelil. Hosté se dopředu vydávali pouze sporadicky a brankář Toño neměl téměř žádnou práci.

Domácí byli tedy aktivnější, ale dokázali dát branku a týmy si taky body rozdělily.

90+5
    Ale jeden z domácích hráčů si ve vápně pomohl faulem a to je zřejmě konec nadějí pro Granadu.

90+4
    Po závaru je tu další rohový kop pro Granadu.

90+4
    Povedenou střelu vyráží hostující brankář na rohový kop!

90+3
    Granada bude zahrávat přímý volný kop zhruba z dvaceti metrů! To je dobrá příležitost.

90+3
    Domácí o míč přišli a hosté šetří cenné vteřinky.

90+2
    Domácí kombinují na polovině Espanyolu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil pět minut!

90
    Hraje se poslední minuta základní hrací doby.

89
    Ale ani tentokrát nic nevymysleli a hosté kombinují na polovině domácích a sbírají cenné vteřinky.

87
    Hosté ale míč rychle ztratili a dopředu se ženou opět domácí.

86
    Ale akci domácích ukončila nepřesná přihrávka. Míč mají hosté.

85
    Granada se usadila na polovině hráčů z Barcelony.

84
    Domácí to zkouší kombinací i dlouhými centry, ale zatím se nic neujalo. Moc času už hráčům Granady nezbývá.

83
    Hosté se pouze brání a domácí podnikají jeden útok za druhým. Na úvodní branku tohoto duelu ale stále čekáme.