Brest – Marseille 1:2 (kon.) | Troyes – Rennes 2:3 (kon.) | Lorient – Toulouse 1:0 (kon.)
Stade Brestois 29
1:2 (1:1)
Olympique Marseille
Neděle 02.12.2012, 14:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký víkend. (15:54:44)

A je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnané utkání, které nakonec zvládla lépe Marseille, která porazila Brest 2:1. Její vítězství se ale nerodilo vůbec lehce....

Začátek prvního poločasu vyšel lépe domácích, kteří se neustále tlačili dopředu. Hosté ale pak zlepšili kombinaci a začali se dostávat do šancí. Jednu z nich využil Diawara, který otevřel skóre. Na konci poločasu kopali domácí roh, po kterém se prosadil Benschop. Hosté byli aktivnější, ale domácí podržel brankář Thebaux.

Ve druhém poločase se oba celky tlačily dopředu. Hosté byli ale stále aktivnější a nakonec se v 57. minutě dočkali druhé branky, kterou vstřelil po krásné akci André Ayew. Domácí se snažili vyrovnat, ale nepovedlo se jim to a Marseille tedy vybojovala cenné tři body.

90+3
    Domácí Chafni upadl v pokutovém území a rozhodčí jeho herecký výkon ocenil žlutou kartu.

90+2
    A mohlo být vyrovnáno. Jeden z domácích hráčů vystřelil, ale na brankové čáře míč vyhlavičkoval Nkoulou!

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minuty.

90
    Hosté naposledy střídají. Odešel Amalfitano a přišel Abdullah.

89
    Ale z toho nic nebylo a u míče jsou hosté, kteří samozřejmě nikam vůbec nepospíchají.

88
    Domácí vybojovali rohový kop.

87
    Žlutou kartu uviděl domácí Dernis.

86
    Z dálky to zkusil aktivní Barton, ale branku Brestu netrefil.

85
    Ale chybovali a sám na Thebauxe se řítil Ayew, jenže domácí brankář ho vychytal a podržel svůj tým!

84
    Domácí se nakonec dostali k míči a usadili se na polovině Marseille.

83
    Hosté kombinují na polovině Brestu, což jim vyhovuje.

82
    Střídají domácí. Dohrál Sissoko a přišel Dernis.

81
    Z rohového kopu nic nebylo. U míče jsou borci z Marseille.

80
    Z dálky se do míče opřel domácí Benoit Lesoimier, ale jeho parádní střelu vyrazil Mandanda na rohový kop! Krásný fotbalový moment!