Hoffenheim – W. Brémy 1:4 (kon.) | Wolfsburg – Hamburg 1:1 (kon.)
1:1 (0:1)
Hamburger SV
Neděle 02.12.2012, 17:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. (19:21:42)

A je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnané utkání, které nakonec skončilo remízou 1:1.

V prvním poločase jsme sledovali zajímavé utkání a viděli jsme i několik velkých šancí. Jedinou branku vstřelil hostující Beister, který poslal Hamburger do vedení. Domácí se tlačili do zakončení, ale žádná jejich akce neskončila gólem. Obrovskou šanci měl na konci poločasu ještě hostující Badelj, ale z malého vápna nedokázal trefit branku VfL.

Ve druhém poločase domácí přidali a vytvořili si několik slibných šancí. V 69. minutě se dočkali i vyrovnaní, hlavou se totiž prosadil Kjaer. Poté měl Wolfsburg ještě několik dobrých šancí, ale žádná neskončila brankou a týmy se tak body rozdělily. A zřejmě asi zaslouženě.

90+2
    Na hranici penalty se dostal k hlavičce Lakič, ale Adler ho parádně vychytal!!!

90+2
    Ale vypadá to, že další branky se už nedočkáme a týmy si body rozdělí.

90+1
    Domácí to ještě zkouší dlouhými nákopy.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil dvě minuty.

89
    Domácí jsou stále u míče a tlačí se dopředu.

88
    Střídají i domácí. Oliče nahradil Lakič.

86
    Hosté naposledy střídají. Odešel Rudnevs a zahraje si Scharner.

85
    Žlutou kartu uviděl hostující Westermann.

84
    Z rohu ale domácí hráči nic nevytěžili. U míče ale zůstávají.

83
    Rohový kop pro domácí.

82
    Ke střele se dostal Rincon, ale napálil míč pouze nad branku Benaglia.

81
    Rohový kop pro hostující Hamburger.

80
    Do vápna hostů se prodral Schäfer, ale v tísni poslal míč pouze do boční sítě!

80
    Hosté jsou pod neustálým tlakem. Domácí rozjíždí další útočnou akci.

79
    A další akci domácích zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

78
    Ve vápně hostů se dostal k míči Vieirinha, zkusil to technicky a poslal míč do tyče!