Granada – Espanyol 0:0 (kon.) | La Coruňa – Real Betis 2:3 (kon.) | Celta Vigo – Levante 1:1 (kon.)
Mallorca – Zaragoza 1:1 (kon.)
RCD Mallorca
1:1 (0:1)
Real Zaragoza
Neděle 02.12.2012, 21:00 • Iberostar Estadi, Mallorca • Španělská LaLiga

To je pro dnešní večer ze španělské ligy vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších onlajn přenosů se budu těšit na shledanou.

Utkání končí plichtou 1:1 a tohle je ztráta domácího týmu. Ten totiž hrál od 13. minuty přesilovku, ale dokázal ji využít až pět minut před koncem díky Casedesúsovi a jeho přesné hlavičce. Zaragoza se ve druhé půli soustředila zejména na obranu, ale nakonec neodolala. I tak je ale pro ně remíza za daných podmínek úspěchem.

90+4
    Žlutou kartu za zdržování obdržel brankář Zaragozy, Roberto.

90+4
    Mallorca mohla v poslední minutě hry skórovat. Na levé straně byl naběhnutý Giovani, přes celé vápno nacentroval na Fernándeze, ten minul!

90+2
    Střela Pereiry byla sražena přímo k Pereirovi. Nutno podotknout, že s největší pravděpodobností by si s ní poradil i tak, neboť postrádala razanci.

90+2
    Hostující tým je vyskládán v jednom šiku na hranici vápna a takto seřazen odvrací centry, které létají před Roberta.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Roh domácích, Giovaniho centr nadvakrát odvrátila obrana Zaragozy.

89
    Poslední střídání Zaragozy. Odchází José María Movilla a přichází Ádám Pintér.

88
    Domácí cítí velkou šanci na výhru a hrnou vše do útoku.

87
    Tentokrát byla Pereirova přihrávka na Giovaniho příliš dlouhá, míč sbírá Roberto.

85
    Mallorca právě vstřelila branku!
    Konečně se to domácímu celku podařilo a pryč je střelecké trápení. Na levé straně dostal Giovani dlouhou přihrávku do běhu, odcentroval přesně na VÍCTORA CASADESÚSE a jeho lrudká hlavička z hranice malého vápna končí v brance!

84
    Další rohový kop pro Mallorcu. Po Giovaniho centru pálil Pereira, hostující obrana ulehčila svému brankáři práci a odkopla mimo vápno.

83
    Nsue teď zásobuje spoluhráče svými centry z pravé strany, teď ale nedokázal překonat hradbu bránících hráčů.

81
    Nsue svým centrem hledal Alfara, před ním odhlavičkoval Movilla.

79
    Nsue sice pronikal do vápna, byl ale zastaven hvizdem hlavního sudího, podle kterého se provinil ofsajdem. Pomezní ovšem nic nesignalizoval.

77
    A o pár sekund tu bylo repete. Giovani opět našel Nunese, tentokrát však šla prudká hlavička nad branku!