Granada – Espanyol 0:0 (kon.) | La Coruňa – Real Betis 2:3 (kon.) | Celta Vigo – Levante 1:1 (kon.)
Mallorca – Zaragoza 1:1 (kon.)
Celta de Vigo
1:1 (1:0)
Levante UD
Neděle 02.12.2012, 19:00 • Estadio de Balaídos — Vigo • Španělská LaLiga

Utkání končí výsledkem 1:1. Domácí byli po celý zápas lepší, nepohlídali si však jednu standardní situaci a za to je hosté potrestali. Oba týmy mají tedy po bodu. Na hráčích domácích je zřetelně vidět zklamání. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou. (20:52:01)

90+4
    Míč je na středu hřiště. Deset sekund do konce. Branka už asi nepadne.

90+4
    Posledních třicet sekund.

90+4
    Hraje se poslední minuta zápasu. Munua vykopává. U míče jsou domácí.

90+3
    Prodloužení je ve své třetí minutě. Levante rozehrává standardní situaci.

90+2
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec hrací doby.

89
    Levante právě vstřelilo branku!

No tak tohle si domácí teda nezasloužili. Ofsajd systém domácích zcela selhal a najednou to bylo pět na brankáře. To nemohlo dopadnout jinak, než brankou. 1:1. Střelcem branky je MARTI SALVATOR ROGER.

89
    Teď ale bude mít velkou šanci. Standardní situace skoro na hranici vápna.

88
    Nějaké dvě minuty do konce a nastavení. Domácí si jasně hlídají svoje vedení. Levante se nedostává vůbec k ničemu.

85
    Střídání domácích. Odchází Iago Aspas, místo něj se na hřiště podívá Chu Young Park.

84
    A ještě střela Krohn - Dehliho. Ta šla mimo. Že by se domácí zatáhli jen do obrany, tak to se teda říci rozhodně nedá.

84
    Roh rozehrán na krátko. Poté následoval cent, který vyboxoval Munua.

83
    Je z toho rohový kop.

83
    Celta táhne další akci po křídle.

81
    Posledních deset minut před námi. U míče jsou domácí. Pokud se nestane nic zásadního. Věřím, že dnes Celta de Vigo vyhraje.

78
    Střídání (Levante). Ze hřiště odešel Pape Diop a nahradil ho Marti Salvador Roger.

79
    Levante u míče a nakonec byl orbánce natolik úspěšný, že z toho je odkop od branky.

77
    Další útok Celty končí mimo hřiště. Levante si dnes body asi neodveze. Rozhodně ne, pokud bude hrát takto.