Hoffenheim – W. Brémy 1:4 (kon.) | Wolfsburg – Hamburg 1:1 (kon.)
1:4 (0:2)
Werder Brémy
Neděle 02.12.2012, 15:30 • Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Německá Bundesliga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. (17:21:08)

A je dobojováno. Hoffenheim nestačil na svém hřišti na Brémy a prohrál 1:4. Hosté zaslouženě zvítězili a dostali se na osmé místo tabulky.

První poločas byl jasnou záležitostí hostujících Brém. Domácí vůbec nic nevymysleli a zaslouženě prohrávají o dvě branky. Brémy poslal do vedení ve 22. minutě Prödl a druhou branku přidal o sedm minutek později Arnautovič. Brémy měly poté ještě několik dobrých šancí, ale žádnou neproměnily.

Druhý poločas byl podobný. Jiskřičku naděje vykřesal domácím Salihovič, ale pak se dvakrát trefil Arnautovič a bylo hotovo.

90
    Začala poslední minuta základní hrací doby.

89
    Utkání se už pouze dohrává. Míč mají na svých kopačkách domácí hráči.

88
    Ke střele se dostal hostující De Bruyne, ale branku domácích z velkého vápna netrefil.

86
    A další střídání Brém. Dohrál Fritz a přišel Lukimya.

85
    Hosté střídají. Odešel střelec tří branek Marko Arnautovič a zahraje si Fullkrug.

83
    Dopředu se po delší době vydali i domácí, ale zastavil je ofsajd.

82
    Hosté stále kombinují na své polovině. To se nelíbí domácím fanouškům, kteří to dávají najevo pískotem.

81
    Tempo hry malinko upadlo. Míč mají na svých kopačkách hosté, kteří se nikam příliš neženou, což je logické.

79
    Werder právě vstřelil branku!

Další blesková akce hostů, kteří už vedou o tři branky. MARKO ARNAUTOVIČ dostal přihrávku do vápna, tam míč zasekl, zbavil se obránce a poté kulatý nesmysl poslal přesně do pravého horního rohu.

78
    Nyní je k vidění hodně nepřesností, a to na obou stranách. Míč mají hosté z Brém.

77
    Pro dlouhý míč si došel hostující brankář Mielitz, který s rozehrávkou samozřejmě nepospíchá.

76
    Domácí se stále tlačí dopředu, ale vypadá to, že o vítězi tohoto duelu je rozhodnuto.

75

Nyní to už ale hostům vyšlo. Brémy zahrávaly zhruba z dvaceti metrů, k míči se postavil MARKO ARNAUTOVIČ, který kulatý nesmysl poslal přesně do pravého horního rohu domácí branky!

74
    A mohlo být rozhodnuto. Na malém vápně se dostal k míči Gebre Selassie, ale jeho dělovku Casteels fantasticky chytil!

73
    Rohový kop pro Brémy.

72
    Hosté střídají. Dohrál Elia a přišel Akpala.

Jakub Kopřiva

Branky: 50. Salihovič - 22. Prödl, 29. Arnautovič, 75. Arnautovič, 79. Arnautovič

Karty:   10. Schipplock (HOF), 21. Schröck (HOF), 44. Salihovič (HOF) - 9. Prödl (BRM)

TSG 1899 Hoffenheim: Casteels - Beck, Compper, Johnson, Schröck (40.Firmino), Williams, Salihovič, Streker, Schipplock (39.Grifo), Joselu, Volland
    Werder Brémy: Mielitz - Fritz (86.Lukimya), Schmitz, Prödl, Papastathopoulos, Gebre Selassie, De Bruyne, Elia (72.Akpala), Ignjovski, Arnautovič (85.Fullkrug), Petersen

Rozhodčí: K. Kircher‎