Young Boys – Machačkala 3:1 (kon.) | Udinese – Liverpool 0:1 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Coimbra 2:0 (kon.)
Plzeň – Atlético 1:0 (kon.) | AEL Limassol – Marseille 3:0 (kon.) | Fenerbahce – Mönchengladbach 0:3 (kon.)
Marítimo – Club Brugge 2:1 (kon.) | Bordeaux – Newcastle 2:0 (kon.) | Stuttgart – Molde 0:1 (kon.)
Kodaň – FCSB 1:1 (kon.) | Dněpropetrovsk – AIK Stockholm 4:0 (kon.) | Neapol – Eindhoven 1:3 (kon.)
Genk – Basilej 0:0 (kon.) | Inter – Neftçi Baku 2:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Kazaň 1:1 (kon.)
Lyon – Kirjat Šmona 2:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Sparta 0:0 (kon.) | Maribor – Lazio 1:4 (kon.)
Tottenham – Panathinaikos 3:1 (kon.) | Rapid – Met. Charkov 1:0 (kon.) | Leverkusen – Rosenborg 1:0 (kon.)
Levante – Hannover 2:2 (kon.) | Twente – Helsingborg 1:3 (kon.)
BSC Young Boys
3:1 (1:1)
Anži Machačkala
Čtvrtek 06.12.2012, 19:00 • Stade de Suisse, Bern (SUI) • Evropská liga

Pro dnešek je to vše. U jarní části Evropské ligy se s Vámi loučí komentátor Tomáš Reiner. Příjemný zbytek čtvrtečního večera! Na shledanou. (21:02:23)

Švýcarský klub nasbíral stejně bodů jako Liverpool s Anži, tedy 10. Na postup to bohužel pro Young Boys ale nestačí. Domácí šli tvrdě za vítězstvím a ve 38. minutě se ujali vedení zásluhou přesné střely Zarateho, na jehož gól odpověděl v samotném závěru prvního poločasu Ahmedov. Ve druhém poločase byl však jasně lepší švýcarský klub, který vsítil dva góly a zásluhou Costanza a Gonzáleze zvítězil 3:1.

Young Boys porazili na domácím stadionu Stade de Suisse hostující Anži Machačkalu nakonec snadno 3:1. Na postup to však nestačilo. Liverpool totiž dokázal vyhrát v Udinese a společně s ruským klubem postoupil mezi nejlepších 32 týmů Evropské ligy.

90+3
    Střídající Frey dal o sobě vědět ještě jednou, Gabulov si ale opět s jeho střelou poradil.

90+2
    Eto'o rozehrál rohový kop, po němž mohl Wölfli zůstat v klidu.

90+1
    González uviděl za svlečení dresu žlutou kartu.

90
    Young Boys právě vstřelil branku!
    ALEXANDER GONZÁLEZ 3:1!! Střídající Frey našel přesným pasem Gonzáleze, který se trefil přesně do černého a nyní už lze tvrdit, že zpečetil vítězství Young Boys.

89
    Young Boys u míče.

88
    Střídající Michael Frey se dostal okamžitě do zakončení, Gabulov ale jeho pokus kryl.

87
    Také Young Boys sáhli k poslednímu střídání. Bodadilla přepustil místo Freyovi.

87
    Young Boys zastavili hostující útok a navíc mohli vhazovat.

86
    Útočnou snahu Bodadilly zastavil ofsajd.

85
    Lassana Diarra odešel ze hřiště, na které místo něj vyběhl Lahiyalov. Guus Hiddink využil všechna tři střídání.

84
    V Itálii stále vede Liverpool nad Udinese tři minuty před koncem normální hrací doby 1:0. To samozřejmě netěší domácí fanoušky Young Boys, kteří si přejí, aby Udinese alespoň vyrovnalo.

83
    ROHOVÉ KOPY: Young Boys 4 - Anži Machačkala 4

82
    Farnerud rozehrál rohový kop, po němž se ale nic převratného nestalo.

81
    Lassana Diarra se ocitl v slibné šanci. Wölfli ale střelu bývalého hráče Realu Madrid v pohodě chytil.