Young Boys – Machačkala 3:1 (kon.) | Udinese – Liverpool 0:1 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Coimbra 2:0 (kon.)
Plzeň – Atlético 1:0 (kon.) | AEL Limassol – Marseille 3:0 (kon.) | Fenerbahce – Mönchengladbach 0:3 (kon.)
Marítimo – Club Brugge 2:1 (kon.) | Bordeaux – Newcastle 2:0 (kon.) | Stuttgart – Molde 0:1 (kon.)
Kodaň – FCSB 1:1 (kon.) | Dněpropetrovsk – AIK Stockholm 4:0 (kon.) | Neapol – Eindhoven 1:3 (kon.)
Genk – Basilej 0:0 (kon.) | Inter – Neftçi Baku 2:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Kazaň 1:1 (kon.)
Lyon – Kirjat Šmona 2:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Sparta 0:0 (kon.) | Maribor – Lazio 1:4 (kon.)
Tottenham – Panathinaikos 3:1 (kon.) | Rapid – Met. Charkov 1:0 (kon.) | Leverkusen – Rosenborg 1:0 (kon.)
Levante – Hannover 2:2 (kon.) | Twente – Helsingborg 1:3 (kon.)
FC Kodaň
1:1 (0:0)
FC Steaua Bukurešť
Čtvrtek 06.12.2012, 19:00Evropská liga

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek čtvrtečního večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (20:54:23)

Máme za sebou zápas šestého kola základních skupin Evropské ligy mezi Kodaní a Steaua Bukurešť. Po bezbrankovém prvním poločase se obraz hry malinko zlepšil. Nejprve dostal druhou žlutou a tedy i červenou kartu Tanase, stalo se tak ve 49. minutě. Pak ale v 73. minutě zmrazil všechny fanoušky krásnou ranou Rusescu. V 87. minutě však domácí dokázali zásluhou Vetokeleho srovnat. Zápas tak skončil zaslouženou remízou.

90+3
    Jorgensen si ve vápně udělal prostor a vystřelil, bohužel pro domácí nemířil přesně.

90+1
    Bengtssonův centr zakončoval slabou hlavičkou Cornelius.

90
    V druhém poločase se budou nastavovat ještě 4 minuty.

88
    Střídání na hostující straně, Popu nahradí Prepelita.

87
    Kodaň právě vstřelila branku!
    Tak se i domácí dočkali branky! Skvělý centr Jacobsena z pravé strany zužitkoval v gólovou hlavičku VETOKELE! Kodaň srovnává skóre v posledních minutách!

86
    Do brejkového úniku se dostával Pintillii, střelou v plném běhu ale brankáře neohrozil.

85
    Hřiště opouští dosavadní jediný střelec Rusescu, nahradí jej Filip.

84
    Corneliusovu střelu bych nazval spíše rugbyovou.

83
    Domácí zvyšují tlak, hosté si s tím ale zatím vědí rady a v rozhodujících chvílích jsou u míče dříve.

82
    Bengtssonův centr hlavičkoval nad branku soupeře Sigurdsson.

81
    Ošklivým faulem zezadu se prezentoval Latovlevici a už vidí žlutou kartu!

79
    Žlutou kartu obdržel Bourceanu za faul na Jorgensena.

77
    Po rohu se ke střele dostal Bengtsson, jeho střela byla ještě tečovaná a míč skončil jen těsně vedle levé tyče Tatarusanovy branky! Už mohlo být srovnáno!

76
    Rohový kop vybojovali domácí fotbalisté.

74
    Domácí lavička na inkasovaný gól reaguje střídáním, Gíslasona nahradí Santin.

73
    Steaua Bukurešť právě vstřelila branku!
    Hosté jdou do vedení! Z ničeho nic napřáhl před vápnem ke střele RUSESCU a trefil se nádherně! Jeho bomba šla přesně k pravé tyči, golman byl bez šance!