Young Boys – Machačkala 3:1 (kon.) | Udinese – Liverpool 0:1 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Coimbra 2:0 (kon.)
Plzeň – Atlético 1:0 (kon.) | AEL Limassol – Marseille 3:0 (kon.) | Fenerbahce – Mönchengladbach 0:3 (kon.)
Marítimo – Club Brugge 2:1 (kon.) | Bordeaux – Newcastle 2:0 (kon.) | Stuttgart – Molde 0:1 (kon.)
Kodaň – FCSB 1:1 (kon.) | Dněpropetrovsk – AIK Stockholm 4:0 (kon.) | Neapol – Eindhoven 1:3 (kon.)
Genk – Basilej 0:0 (kon.) | Inter – Neftçi Baku 2:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Kazaň 1:1 (kon.)
Lyon – Kirjat Šmona 2:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Sparta 0:0 (kon.) | Maribor – Lazio 1:4 (kon.)
Tottenham – Panathinaikos 3:1 (kon.) | Rapid – Met. Charkov 1:0 (kon.) | Leverkusen – Rosenborg 1:0 (kon.)
Levante – Hannover 2:2 (kon.) | Twente – Helsingborg 1:3 (kon.)
KRC Genk
0:0 (0:0)
FC Basilej
Čtvrtek 06.12.2012, 21:05 • KRC Genk Arena, Genk (BEL) • Evropská liga

Konečně se tak stalo a tak si oba týmy mohou podat ruce, protože jak Genk, tak i Basilej postupují do jarní části Evropské ligy. Dnešní utkání bylo hodně ovlivněno postavením v tabulce, kdy oběma celkům stačila remíza a konec druhého poločasu měl zásluhou toho ke kvalitní kopané hodně daleko.

Nejdůležitější je však výsledek a já se s informací, že Genk remizoval s Basilejí s Vámi loučím a budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (22:57:08)

90+3
    Už i hlavní rozhodčí se dívá na hodinky a je na něm vidět, že by nejraději tuto komedii ukončil.

90+3
    Celé nastavení nepředvedli hráči Basileje nic víc než přihrávky na vlastní polovině, ve hře je opravdu hodně a tak raději švýcarský klub nic neriskuje.

90+2
    Kdepak! Z jedné strany na druhou a opět zpátky, hlavně nepřijít o míč a domácí diváci pískají, protože takový fotbal se jim nelíbí.

90+1
    Nastavují se 3 minuty, ale hráči Basileje si již pouze přihrávají míč na své polovině a domácí je ani nenapadají.

90
    Začala plynout poslední minuta řádné hrací doby a mám pocit, že by oba týmy byly spokojeny s co nejmenším nastavením.

88
    Pár minut před koncem dochází ke změně v domácím týmu. Hřiště opustil právě Limbombe, který je po předchozím nehezkém zákroku odnášen na nosítkách a místo něj si zahrjae Schrijvers.

87
    Philipp Degen vidí za svůj zákrok na Limbombeho žlutou kartu.

87
    Stocker se dokázal uvolnit a dostal do volného prostoru přihrávku, po které vystřelil na bránu Genku, ale brankář Köteles jeho střelu dokázal chytit.

86
    Oba celky si dávají velký pozor na zbytečné ztráty míčů, aby náhodou nedošlo k rychlému brejku, který by mohl toto utkání rozhodnout.

84
    Až k vlastnímu brankáři zahráli hosté a celá sitauce s přihrávkami na vlastní půlce se opakuje. Toto utkání s největší pravděpodobností skončí bez branek.

83
    Hosté opět předvádí několik krátkých přihrávek na vlastní polovině a takto ubíhá minuta za minutou.

81
    Philipp Degen předvedl kvalitní obranný skluz, kterým zakopl míč do zámezí.

79
    Stocker si vyšlápl na Huberta a musel dlouho vysvětlovat rozhodčímu, že zákroku lituje - zřejmě se povedlo, protože žlutá karta tentokrát zůstala v kapsičce.

78
    Steinhöfer se velmi hezky uvolnil u rohového praporku a Limbombemu nezbylo nic jiného než zatáhnout za záchrannou brzdu, za kterou je patřičně potrestán.

77
    Stockerův roh nebyl vůbec nebezpečný a stále více se rýsuje bezbranková remíza.

76
    Domácí obránce raději ohlavičkoval míč do zámezí a tak mají hosté k dispozici rohový kop.

74
    Köteles neměl žádné problémy s přízemní střelou Fabiana Freie, která letěla přesně do středu brány.