Young Boys – Machačkala 3:1 (kon.) | Udinese – Liverpool 0:1 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Coimbra 2:0 (kon.)
Plzeň – Atlético 1:0 (kon.) | AEL Limassol – Marseille 3:0 (kon.) | Fenerbahce – Mönchengladbach 0:3 (kon.)
Marítimo – Club Brugge 2:1 (kon.) | Bordeaux – Newcastle 2:0 (kon.) | Stuttgart – Molde 0:1 (kon.)
Kodaň – FCSB 1:1 (kon.) | Dněpropetrovsk – AIK Stockholm 4:0 (kon.) | Neapol – Eindhoven 1:3 (kon.)
Genk – Basilej 0:0 (kon.) | Inter – Neftçi Baku 2:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Kazaň 1:1 (kon.)
Lyon – Kirjat Šmona 2:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Sparta 0:0 (kon.) | Maribor – Lazio 1:4 (kon.)
Tottenham – Panathinaikos 3:1 (kon.) | Rapid – Met. Charkov 1:0 (kon.) | Leverkusen – Rosenborg 1:0 (kon.)
Levante – Hannover 2:2 (kon.) | Twente – Helsingborg 1:3 (kon.)
Levante UD
2:2 (0:2)
Hannover 96
Čtvrtek 06.12.2012, 21:05 • Estadi Ciutat de Valéncia, Valencia • Evropská liga

Z Evropské ligy je to pro dnešní večer ode mě všechno, pevně doufám, že se Vám zápasy líbily a u dalších onlajnů se budu těšit na shledanou. (23:04:03)

Je za námi utkání mezi Levante a Hannoverem které po napínavém závěru skončilo remízou 2:2, Hosté sice po první půli vedli 0:2, jenže do druhého poločasu nastoupili domácí jako vyměnění a výsledkem tohoto zlepšení byly dva góly. Ten první padl chvíli po zahájení, ve 49. minutě se trefil Ángel a ve čtvrté minutě nastavení vyrovnal po rohovém kopu Iborra.

Výsledek 2:2 znamená, že skupinu L vyhrál Hannover o bod před Levante. Oba týmy se tak mohou těšit a připravovat na jarní boje v Evropské lize.

90+4
    Levante právě vstřelilo branku!
    Tak se to domácím přece jen podařilo a po drtivém tlaku se dočkali vyrovnávající branky. Barkero poslall do vápna skvělý centr a VICENTE IBORRA tvrdou hlavičkou skóruje! Na stadionu propuká obrovská radost.

90+4
    Další roh.

90+3
    Do pokutového území přiběhl i gólman Navas!

90+3
    Jedna z posledních šancí na vyrovnání, další rohový kop.

90+1
    Ještě jedna žlutá karta, potrestaným je hostující Adrian Nikci.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Zieler špatně odhadl výběh na centrovaný míč, Rodas mohl střílet do poloodkryté brány, ale trefil pouze boční síť!

89
    Poslední střídání Hannoveru, odešel Didier Ya Konan a zbývající vteřiny si zahraje norský reprezentant Mohammed Abdellaoue.

88
    Barkerův centr byl přetažený, z téhle akce nic nebude.

88
    Další rohový kop pro domácí, tlak vrcholí.

87
    Hlavička Ángela jen o kousek minula šibenici Zielerovy branky, v hledišti to jen zahučelo a Ángel se drží za hlavu.

87
    Rohový kop pro Levante, rozehraje ho Barkero.

86
    Rauschův centr nenašel žádné hráče v bílém a hra je už na druhé straně, blízko vápna Hannoveru.

85
    Z pravé strany přijde centr do šestnáctky Levante, po faulu na Schmiedebacha.

83
    Levante se všemožně snaží o vyrovnání, ale gól mohli dát hosté. da Silva Pinto ovšem svůj pokus nenasměroval mezi tři tyče.