Ústí n/L – Hr. Králové 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 5:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 3:1 (kon.)
Most – Litoměřice 3:2 (po s.n.) | Olomouc – Třebíč 3:2 (kon.) | Písek – Kadaň 1:4 (kon.)
Beroun – Benátky n/J 4:5 (po pr.)
Medvědi Beroun 1933
4:5 (2:3, 2:1, 0:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 12.12.2012, 18:00 • ZS Beroun • 1. liga (ČR)

Pro dnešek je to z Berouna všechno. Děkujeme Vám za pozornost a příští středu můžete sledovat další utkání z berounského zimního stadionu, kdy se zde představí Jihlava. (20:28:13)

Prodloužení nám nakonec rozhodlo nepatrné zaváhání domácí obrany, které potrestal Peter Galamboš a přisoudil hostům bod navíc.

63:15
    Benátky právě vstřelily branku!
    Hosté rozhodují dnešní utkání po nenápadné akci. Mezi kruhy se prosadil povedenou ranou PETER GALAMBOŠ! Asistence: Jan Jaroměřský.

62:58
    Další úspěšný zákrok pro Sedláčka.

62:09
    Špaček s Bortňákem v dobré šanci! Prvně jmenovaný střílel jen do připraveného gólmana.

61:23
    Jonák se obtočil kolem branky, nahrávka na spoluhráče mezi kruhy nebyla přesná.

60:44
    Havlovi se nepovedlo projít přes střední pásmo. Beroun dál u puku.

60:14
    Hosté v další příležitosti, ale znovu ofsajd v jejich neprospěch.

60:01

Třetí třetina nabídla řadu šancí na obou stranách, možná jich bylo více i na domácí straně, ale skóre se neměnilo. Jelikož je tedy stav nerozhodný, bude se prodlužovat.

60:00

59:52
    Zakázané uvolnění hostů vyvolalo hodně velké pobouření.

59:23
    Hostující lavička se hodně zlobí, ale nic nenadělá.

59:23
    Klimt mohl rozhodnout, když jel sám na branku! Pískán byl ofsajd!

58:24

58:14
    Pětiminutový trest vypršel. Hosté ve čtyřech.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí části.

57:39
    Benátkám se povedlo vyhodit,

Jakub Vais

Branky a nahrávky: 14. Krejčí (Mrňa, Bárta), 20. Bárta (Doležal, Mrňa), 26. Hrdel (Stromko, Havel), 27. Hrdel (Stromko) - 5. Krejčík (Špaček, Urban), 10. Jech (Kica, Galamboš), 17. Skořepa (Mrkvička, Klimt), 37. Jonák (Kolmann), 64. Galamboš (Jaroměřský)

Medvědi Beroun 1933: Sedláček (Kůdela) - Přindiš, Krejčí, Jebavý, Šulc, Hertl, Kaláb, Beneš - Havel, Hrdel, Mrňa, Doležal, Trojan, Stromko, Videlka, Bárta, Hošťálek, Polák, Čurda, Kadlec.
    HC Benátky nad Jizerou: Vošvrda (Stejskal) - Kolmann, Šimek, Jaroměřský, Ulrych, Vitásek, Kajínek, Mrkvička, Pabiška - Klimt, Skořepa, Bortňák - Špaček, Urban, Krejčík - Kopic, Vlach, Jonák - Kica, Galamboš, Jech.

Rozhodčí: Hejduk - Guth, Rittich