Trutnov – Opočno 7:2 (kon.) | Šternberk – Boskovice 3:4 (po s.n.) | Chrudim – Světlá nS 3:6 (kon.)
HC Trutnov
7:2 (3:1, 2:1, 2:0)
HC Opočno
Středa 12.12.2012, 18:00Krajská liga mužů

Děkujeme Vám za sledování onlajnů a chceme Vás srdečně pozvat na utkání Trutnova proti Dvoru Králové nad Labem, který se koná 19.12. (20:05:58)

60:00

59:30
    V posledních minutách se Trutnov ještě snaží střelit osmý gol, hostující obrana brání.

58:47
    Hostující Rail jede sám na bránu, avšak Antonín se Šimoníčkem ho dohánějí a obírají ho o puk.

57:42
    Domácí Zelenka se ještě pokouší dát gól, ale host Blasko jeho střely vyráží.

57:10
    Zakázané uvolnění hostů.

53:15
    Na trestnou lavici si jde poprvé sednout hráč hostujícího týmu Vlkanova na dvě minuty za podražení.

51:10
    Nahrávku od červené čáry dostává Mašek od Perutka a řítí se na bránu a střílí z levého rohu.

49:37
    Opočno se opět dostalo do šance dát góla, ale Antonín sbírá kotouč Railu a posílá ho podél mantinelu.

47:37

45:20
    Černík měl šanci dát góla, mrštný Pech zareagoval a poslal kotouč za bránu.

43:19
    Vlkanova střílí od modré čáry, kotouč končí v lapačce Pecha.

42:15
    Offside domácích.

40:40
    Trutnov krouží kolem brány a nevystřelí, obrana posiluje.

40:01

40:00

38:47
    Petr posílá kotouč podél mantinelu, ale toho získává Zelenka a přihrává puk přes celé hřiště.

37:18
    Zakázané uvolnění Trutnova.

35:27
    Po samostatné akci se Vlček dostává před bránu a blafákem obehrává Dostála a posílá kotouč do brány.

Miroslav Sojka

Branky a nahrávky: 4. Luštinec (Malinský), 11. Luštinec (Chytráček), 16. Kozák, 31. Zelenka (Janoušek), 36. Vlček, 52. Mašek (Perutek) - 7. Franc (Žid), 26. Jedlička

HC Trutnov: Pech(Veselý), Antonín, Poul, Malinský, Seidl, Janoušek, Synek, Šimoníček, Chytráček, Veselý, Luštinec, Mašek, Zelenka, Kašák, Procházka, Vlček, Perutek, Smékal, Kozák, Filip
    HC Opočno: Dostál(Blasko), Černík, Franc, Jedlička, Mlateček M., Mlateček O., Petr, Rail, Slezák, Šitina, Škrabal, Vedral, Žid, Židík, Bury, Vlkanova