Olomouc – Přerov 7:2 (kon.) | HC Kladno – K. Vary 1:3 (kon.) | Vsetín – Zlín 2:3 (kon.)
Hr. Králové – Mladá Boleslav 3:4 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 2:0 (kon.) | HC Litvínov – HC Plzeň 1:0 (kon.)
Chomutov – Letňany 5:3 (kon.) | Slavia – Sparta 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 3:5 (kon.)
Motor ČB – Pardubice 4:6 (kon.) | Jihlava – Liberec 3:4 (kon.) | Havířov – Třinec 1:9 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
HC Kometa Brno
Pátek 14.12.2012, 17:00 • MFH Ostrava • Extraliga staršího dorostu

59:02
    Vyloučení na obou stranách. Za katr putují Patrik Koch (KOM) a Jakub Gelnar (VIT) za hrubost.

50:32
    Ze strany domácích putuje na trestnou lavici Martin Stoklásek. Je vyloučen za vražení na hrazení.

45:01
    Jakub Boltvan (KOM) vyloučen za hákování. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

43:45
    Z týmu domácích je na dvě minuty za podražení Zohorny vyloučen Dominik Rudl.

40:38
    Vítkovice právě vstřelily branku!

Po střele Jakuba Gelnara zůstal puk před klecí hostí volný, ujal se ho DAVID BALLNER a z úhlu se mu povedlo Jekela překonat. Asistence: Jakub Gelnar.

38:41
    Na 2+2 minuty vyloučen Jakub Zbořil (KOM) za sekání a za úder vysokou holí. Vítkovice mají před sebou půlminutovou přesilovku 5 na 3.

37:13
    David Vlček (KOM) vyloučen na dvě minuty za hrubost. Hraje se 4/4.

36:26
    Dominik Rudl (VIT) dostává dvě minuty za podražení.

30:31
    Za krosček je na dvě minuty vyloučen Jakub Zbořil (KOM).

22:50
    Nebezpečnou střelu Kubeše z levého kruhu Svoboda chytá. Výborný zákrok vítkovického gólmana!

19:29

Obránce hostí Patrik Koch svou střelou od modré trefil jen Churého, který do sólo akce poslal JAKUBA ILLÉŠE. Ten se nemýlil a prostřelil brněnského brankáře. Asistence: Radomír Churý.

07:31
    Vyloučen další hráč ze strany domácích. Dominik Rudl bude pykat za podražení.

05:14
    Dvěma minutami za podražení potrestán Radim Zohorna (KOM).

02:50
    První vyloučení utkání. Vítkovický Charvát potrestán dvěma minutami za hákování.