EC-KAC – Znojmo 3:1 (kon.)
KAC Klagenfurt
3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 30.12.2012, 17:30 • Stadthalle Klagenfurt • bet-at-home ICE Hockey League

51:48
    Teď se bude muset pro změnu bránit Znojmo, Havlík (ZNO) vyloučen za hákování.

48:58
    Johannes Reichel (KLG) vyloučen za podražení.

45:52
    Furey (KLG) vyloučen na 2 minuty za krosček. Přesilovka Znojma.

38:45
    Adam Havlík (ZNO) vyloučen současně za krosček i vražení na hrazení, dostává tedy 2 + 2 minuty. Šance pro domácí na konci druhé části.

28:28
    Znojmo se musí rychle přeorientovat na obranu, Štach (ZNO) potrestán za držení protihráče.

26:08
    Dvě minuty za podražení inkasuje Kevin Doell (KLG). Přesilovka Orlů.

19:51
    Současně vyloučeni Martin Pláněk (ZNO) za krosček a Jamie Lundmark (KLG) za sekání. Oba hráči se do sebe pustili po závaru před znojemskou brankou.

17:52
    Hráčská lavice Znojma je nyní potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě. Přesilovka pro domácí.

12:09
    Vesa Kulmala (ZNO) vyloučen za podražení. Přesilovka domácích.

03:48
    Síly na ledě se vyrovnají. Dvě minuty za držení dostává Jan Lattner (ZNO), který nedovoleně zastavil Zanoskiho únik v oslabení.

02:22
    Kirk Furey (KLG) narazil Komínka na mantinel a musí ven - 2 minuty za vysokou hůl.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 49. Lammers (Lundmark), 53. Iberer, 59. Lammers (Lundmark) - 29. Jarůšek (Henry)

KAC Klagenfurt: Swette (Chiodo) – Siklenka, Furey, Reichel, Kirisits, Iberer, Schumnig, Isopp – Lammers, Koch, Lundmark – S. Geier, Doell, Zanoski – Pirmann, Hundertpfund, Schellander – M. Geier, Schuller, Holzer.
    HC LERAM Orli Znojmo: Kacetl (Landsman) – Pláněk, Henry, Wharton, Bořuta, Stehlík, Štach, Kulmala, Sova – Jarůšek, Fiala, Bickell – Strömberg, Bartoš, Lattner – Podešva, Šeda, Havlík – Komínek, Rožník.

Rozhodčí: Gebei, Kincses - Hütter, Lesniak