Olomouc – Kometa Brno 3:2 (po s.n.) | Zlín – Jihlava 2:4 (kon.) | Třinec – HC Litvínov 2:5 (kon.)
Liberec – Ústí n/L 7:3 (kon.) | Slavia – HC Kladno 4:0 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 3:5 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 1:8 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 3:4 (po s.n.)
HC Sparta Praha
3:5 (0:2, 3:1, 0:2)
HC Plzeň 1929
Sobota 05.01.2013, 16:00 • Tipsport Aréna • DHL Extraliga juniorů

58:26
    Nešťastně teď skákající puk zasáhl Houfek, ten zamířil mimo ledovou plochu a Plzeň se bude bránit ve čtyřech!

50:46
    Domácí Teubner navíc dostává dvě minuty za hákování.

44:39
    Teď půjde Plzeň dokonce do tří. Havlíček dostává dvě minuty za sekání!

44:10
    A bude mít skvělou příležitost, za podražení je vyloučen hostující Marcel.

36:18
    Plzeň si teď dokázala vynutit faul, což zbrzdí domácí aktivitu. Za sekání je vyloučen Brzobohatý.

31:17
    Plzeň je do čtyř. V obranném pásmu vyhodil puk mimo ledovou plochu Pašek a dostává dvě minuty za zdržování hry.

26:50
    Brém byl při zakončení mezi kruhy faulován a Sparta bude hrát přesilovku. Vyloučen je Zimmermann za hákování.

23:06
    Sparťan Veselý dostává dvě minuty za podražení.

14:27
    Je tu další vyloučení a bude se hrát 4 na 3. Po odpískání fauloval Havlíček a dostává dvě minuty za hrubost.

13:30
    Ale Sparta si přesilovku moc neužila. Brzobohatý dostává dvě minuty za sekání.

13:13
    Plzeňský Pejchar si půjde posedět na trestnou lavici za sekání.

10:46
    Navíc si teď hosté zahrají další přesilovku. Pokorný dostává dvě minuty za hákování.

04:27
    Plzeňský přesilovka končí. Slavík zasáhl Doležala vysokou holí v obličeji a posedí si na trestné lavici 2+2 minuty. Ještě 17 vteřin se bude hrát ve čtyřech.

02:44
    Je tu první vyloučení a bránit se budou domácí, za hákování jde na dvě minuty Brém.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 28. Dvořáček (Procházka), 30. Doležal (Škop), 40. Doležal (P.Bílek) - 9. Růžička (Havlíček, Houfek), 13. Indrák, 26. Růžička (Petruška, Havlíček), 43. Petruška (Moravčík, Havlíček), 55. Petruška (Růžička, Tulačka)

HC Sparta Praha: Bílek P. (Neužil) - Bílek D., Vítek, Skřivánek, Březina, Veselý, Doležal, Škop, Müller, Bodnár, Brém, Slavíček, Teubner, Pokorný, Brzobohatý, Eis, Arnošt, Matějček, Merta, Dvořáček, Procházka. Trenér Geffert.
    HC Plzeň 1929: Příhoda (Karafiát) - Marcel, Šmíd, Kubík, Slavík, Bastl, Pejchar, Šimandl, Moravčík, Andrlík, Zimmermann, Noga, Petruška, Indrák, Havlíček, Houfek, Růžička, Kepka, Tulačka, Pašek, Langer. Trenér Bruk.