Třinec – Liberec 6:1 (kon.) | Přerov – Sparta 2:6 (kon.) | Zlín – Pardubice 3:4 (po pr.)
Havlíčkův Brod – Letňany 1:3 (kon.) | Vsetín – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Vítkovice – Jihlava 3:6 (kon.)
Mladá Boleslav – HC Litvínov 0:2 (kon.) | Olomouc – Slavia 3:7 (kon.) | Kometa Brno – HC Plzeň 2:3 (po s.n.)
Motor ČB – Chomutov 5:6 (po s.n.) | Písek – HC Kladno 4:1 (kon.) | Havířov – K. Vary 2:1 (po s.n.)
po s.n.
Banes Motor České Budějovice
5:6 (1:1, 2:3, 2:1 - 0:0)
Piráti Chomutov
Pátek 18.01.2013, 18:00 • BA - druhá ledová plocha • Extraliga staršího dorostu

62:53
    René Piegl (CEB) - 2 minuty za krosček. Hosté mají velkou šanci na vstřelení vítězné branky.

58:51
    Vylučovat se bude na obou stranách. Martin Strunz (CHM) - 2 minuty nafilmovaný pád a Jan Michálek (CEB) - 2 minuty držení. Pokračuje se ve čtyřech na obou stranách.

51:28
    René Piegl (CEB) - 2 minuty za hákování. Hosté mají možnost strhnout vedení na svou stranu.

40:13
    Tom Ringler (CHM) - 2 minuty za nedovolené bránění.

38:05
    Domácí přesilovku nevyužili a naopak se budou muset bránit. Pavel Samohejl (CEB) - 2 minuty za podražení.

35:51
    Patrik Lindák (CHM) - 2 minuty za pád pod nohy. Domácí mají možnost na vyrovnání.

32:26
    Kamil Suchánek (CEB) - 2 minuty držení plus deset minut osobní trest za nesportovní chování. Trest odsedí Petr Panáček.

29:32
    Patrik Šmíd (CHM) - 2 minuty nedovolené bránění. Přesilovku si zahrají také domácí hráči.

14:38
    Hiermanovi se verdikt rozhodčího nelíbil a pronesl směrem k němu nějaké poznámky. Hlavní arbitr za to hostujícího obránce odměnil desetiminutovým osobním trestem.

14:09
    Aleš Kadlec (CEB) - 2 minuty podražení.

11:09
    Josef Toman (CHM) - 2 minuty hrubost.

09:38
    Chomutov si zahraje přesilovku pět proti třem. Další vyloučení na straně domácích. Aleš Krátoška (CEB) - 2 minuty hákování.

08:40
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Jeden z domácích obránců se provinil proti pravidlům. Kamil Suchánek (CEB) - 2 minuty hrubost.

06:06
    Václav Cestr (CHM) - 2 minuty držení.

Petr Kaše

Branky a nahrávky: 14. Žáček (Smejkal, Ruda), 27. Smejkal (Prokeš), 32. Kutiš (Žáček), 43. Smejkal (Prokeš), 49. Panáček (Koupal, Suchánek) - 1. Strunz (Macháček), 26. Bednář (Veselý), 33. Cestr (Šmíd), 34. Dimitrov (Strunz), 47. Wágner (Strunz), 65. Wágner (pen.)

Banes Motor České Budějovice: Sova (Kváča) – Prokeš, Panáček, Ruda, Michálek, Krátoška, Šafář, Koupal – Malovec, Kadlec, Matoušek, Smejkal, Samohejl, Piegl, Kutiš, Suchánek, Žáček
    Piráti Chomutov: Lukeš (Staněk) – Meliško, Ringler, Lidák, Hierman, Pokorný, Šmíd, Cestr, Toman – Macháček, Bednář, Pastyřík, Kašpar, Dimitrov, Rindoš, Vlastník, Veselý, Wágner, Strunz

Rozhodčí: Pešina - Kreuzer, Polonyi