Třinec – Liberec 6:1 (kon.) | Přerov – Sparta 2:6 (kon.) | Zlín – Pardubice 3:4 (po pr.)
Havlíčkův Brod – Letňany 1:3 (kon.) | Vsetín – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Vítkovice – Jihlava 3:6 (kon.)
Mladá Boleslav – HC Litvínov 0:2 (kon.) | Olomouc – Slavia 3:7 (kon.) | Kometa Brno – HC Plzeň 2:3 (po s.n.)
Motor ČB – Chomutov 5:6 (po s.n.) | Písek – HC Kladno 4:1 (kon.) | Havířov – K. Vary 2:1 (po s.n.)
HC Vítkovice Ridera
3:6 (1:2, 1:3, 1:1)
HC Dukla Jihlava
Pátek 18.01.2013, 17:00 • ČEZ aréna Ostrava • Extraliga staršího dorostu

59:31
    Dukla právě vstřelila branku!

Od červené trefil branku LUKÁŠ ANDĚL, posílá tak Duklu do tříbrankového vedení. Asistence: Roman Čermák.

59:24
    Po icingu si hosté berou oddechový čas!

57:35
    Mizera zůstává na střídačce, Vítkovice v šesti v útočném pásmu!

56:26
    Teď budou mít prostor. Za podražení vyloučen hostující gólman Svoboda, trest odpykává Anděl.

53:07
    Kafka neměl daleko k dalšímu gólu domácích, puk se ale odrazil až za bránu. Vítkovičtí navyšují svůj tlak.

52:06
    Vítkovice právě vstřelily branku!

Česlík na sebe zkušeně natáhnul bránícího hráče i gólmana Svobodu, puk se však odrazil k RADOMÍRU CHURÉMU, který osamocen neměl žádný problém dorazit puk do úplně odkryté brány. Asistence: Petr Česlík.

48:28
    Před bránu se prokličkoval domácí útočník Stránský, o puk byl ale přišel. Nakonec se k němu dostal zpět, ale při střele byl faulován Mahútem, který si posedí na dvě minuty za vysokou hůl.

46:45
    Škutchan si zboku sám najel na Dominika Svobodu, v rozhodující chvíli mu ale puk poskočil a tak nezakončil ideálně.

43:00
    Klapetek (VIT) míří zpytovat svědomí na trestnou lavici. Provinil se sekáním.

38:00
    Anděl se řítil na branku, v poslední chvíli chtěl přihrát do tandemu, avšak přirávka byla sražena vítkovickými obránci.

35:18
    Reného Svobodu v brance domácích nahrazuje Tomáš Mizera.

35:18

LUKÁŠ ANDĚL stčelou překonal Reného Svobodu a po pátém gólu ho tak vyhnal z branky.

35:18
    Nařízeno trestné střílení ve prospěch Jihlavy!

34:26
    A opět se vylučuje, tentokrát si na dvě minuty odpočine Klapetek (VIT), jenž se provinil podražením.

30:24

Tento stav věak neměl dlouhé trvání, do Košařovy střely vložil hokejku SIMON BERAN. Asistence: David Košař.

29:44

Domácí se dostávají na rozdíl jediné branky, přesilovku využívá ADAM ŠKUTCHAN. Asistence: Radomír Churý

29:00
    Hubert (JIH) vyloučen na dvě minuty za podražení.

23:24
    Simon Beran (JIH), 2 minuty za hákování.

20:33

JAN MANDÁT ujel do brejku, kde se ocitl sám proti Renému Svobodovi a dokonává hattrick. Svoboda se teď na sebe očividně hodně zlobí, je s podivem, že nedostal osobní tres za nesportovní chování.

18:52
    Košař (JIH) si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

15:23
    Volný (VIT) se provinil hákováním, hosté mají možnost zvýšit svůj náskok.

12:24
    Přesilovka pro domácí. Dvořák bude na dvě minuty zpytovat svědomí za nedovolené bránění.

07:52

Dobrá přesilovková souhra se vyplatila, JAN MANDÁT prostřelil Svobodu nad ramenem a posílá tak Jihlavu do vedení. Asistence: Václav Púža.

06:48
    Závar před René Svobodou vyřešil Stránský faulem, také Dukla si tak vyskouší regulérné přesilovku.

05:13

Na druhé straně nejprve neuspěl Jícha, který byl v šanci faulován. Trest však nebude udělen, protože JANU MANDÁTOVI se v nabídnuté výhodě podařilo překonat Reného Svobodu. Asistence: Roman Čermák

03:33

První pokus dorazit puk do prázdné brány nevyšel Schwarzovi, reparát však úspěšně složil ADAM ŠKUTCHAN, který kotouč protlačil až za záda Dominika Svobody. Asistence: Ivan Puzič

01:50
    Mahút zatáhnul za záchrannou brzdu, seknul unikajícího Gelnara. Dvě minuty si tak posedí na trestné lavici.

Magda Lhotská

Branky a nahrávky: 4. Škutchan (Puzič), 30. Škutchan (Churý), 53. Churý (Česlík) - 6. Mandát J. (Čermák), 8. Mandát J. (Púža), 21. Mandát J. (Púža), 31. Beran (Košař), 36. Anděl (pen.), 60. Anděl (Čermák)

HC Vítkovice Ridera: Svoboda R. (od 36. Mizera) - Puzič, Charvát, Fajkus, Stanke, Pop, Rudl - Schwarz, Churý, Slánský, Stránský, Sysala, Kafka, Česlík, Škutchan, Volný, Gelnar, Klapetek
    HC Dukla Jihlava: Svoboda D. (Vítešník) - Čermák, Košař, Žuček, Púža, Mandát M., Port - Severa, Mandát J., Balaštík, Dvořák, Mahút, Beran, Jícha, Anděl