Třebíč – Olomouc 0:4 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 0:2 (kon.) | Benátky n/J – Beroun 1:2 (kon.)
Hr. Králové – Ústí n/L 1:4 (kon.) | Kadaň – Písek 4:2 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.)
Litoměřice – Most 1:2 (po pr.)
Královští lvi Hradec Králové
1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 23.01.2013, 18:001. liga (ČR)

58:42
    David Švagrovský přehnal svoji aktivitu v útočném pásmu a jde pykat za nebezpečnou hru vysokou holí. Špelda se po jeho zákroku jen tězce zvedal z ledu, ale vypadá to, že je vše v naprostém pořádku. Přesilovka pro hosty.

53:49
    Chivlkový nátlak Ústeckých hráčů znamená jejich přesilovou hru. Martin Vágner oslabuje svůj tým za zdržování hry.

49:47
    Domácí mančaft bude hrát přesilovou hru. Za hákování si jde sednout Petr Hořava.

43:48
    Tůma vyhodil puk mimo hřiště a jde si za to odsedět trest na dvě minuty. Hradečtí tak mají rázem výhodu jednoho hráče v poli.

36:50
    A rozhodčí posílá dalšího viníka na trestnou. Tentokrát to je hostující Jaroslav Roubík, který svému soupeři držel hůl.

36:16
    Ústí si zahraje v pěti proti čtyřem. Na trestnou lavici usedá David Roupec. Provinil se držením hole.

32:47
    Tomáš Sýkora teď nevybíravě zajel do Luňáka a jde si odpykat dvouminutový trest za napadení.

30:34
    Domácí řady oslabuje podražením bek Vágner.

25:20
    Na zemi leží Michal Tvrdík a na dvě minuty si jde sednout Petr Přeučil za nebezpečnou hru vysokou holí.

14:41
    No a pro změnu je tu početní výhoda pro Královské lvy. Miroslav Třetina dojížděl akci z druhé vlny a David Tůma mu v cestě zabránil nedovoleně.

12:19
    Hlavní rozhodčí ale paradoxně vylučuje domácího Davida Švagrovského za sekání na brankáře. Domácímu publiku se to očividně nelíbí. 4 na 4

11:14
    Hosté vydrželi v plném počtu jen třináct sekund a jdou do dalšího oslabení. Petr Přeučil - 2 minuty za vyhození puku mimo hřiště.

09:01
    Z chvilkové hradecké aktivity plyne přesilovka. Kamil Černý (UNL) - 2 minuty za hákování.

Martin Voltr

Filip Červinka

Branky a nahrávky: 30. Švagrovský (Kubica, Tvrdík) - 7. Sýkora (Čermák, Tůma), 17. Sýkora (Čermák, Hořava), 30. Ludvík (Poživil, Matai), 58. Roubík (Matai)

Královští lvi Hradec Králové: Luňák (Mahdal) – Roupec, Vágner, Čáp, Zukal, Krejčiřík, Hendrich, Havlík – Třetina, Mikeska "C", Haluza – Švagrovský, Tvrdík, Kubica – Valášek, L. Brož, Říha – Budínský, Macháň, Berger – Půlpán. Trenér: Jiří Kučera.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Koutský (Petrásek) – Poživil, Černý, V. Brož, Hořava, Pavlík, Špelda, Grin, Holomek – Matai, Roubík, Ludvík – Tůma, Sýkora, Čermák – Kovář, Rod, Handlovský – Přeučil, Meidl, Boháč. Trenér: Jaromír Šindel.

Rozhodčí: P. Würtherle – Frodl, Svoboda.