Třinec – Vítkovice 4:5 (kon.) | Zlín – Litvínov 2:1 (po pr.) | Motor ČB – Pardubice 2:1 (kon.)
Kladno – Sparta 3:6 (kon.) | Plzeň – K. Vary 2:3 (kon.) | Slavia – Kometa Brno 2:1 (po s.n.)
po s.n.
HC Slavia Praha
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
HC Kometa Brno
Pátek 25.01.2013, 18:15Tipsport extraliga

51:37
    Vyloučen Petr Kadlec (SLA) na dvě minuty za hákování.

36:41
    Domácí si zahrají další přesilovou hru, ale pokud jí sehrají tak jako všechny své předchozí, nemusí se Kometa o skóre vůbec strachovat. Vyloučen Radek Dlouhý (KOM) na dvě minuty za hákování.

33:53
    Vyloučen Tomáš Svoboda (KOM) na dvě minuty za pád pod nohy.

30:54
    Vyloučeni Radek Bičánek (KOM) za držení a Jan Hruška (KOM) za nedovolené bránění. Slavia bude dvě minuty v pěti proti třem.

15:19
    Na trestnou lavici míří Tomáš Micka (SLA) na dvě minuty za sekání.

11:58
    Rozhodčí ponechal výhodu domácímu celku. Na trestnou lavici míří podruhé v zápase Tomáš Malec (KOM), který si odsedí dvouminutový trest za krosček.

09:09
    Pavel Klhůfek vyrazil za nahozeným kotoučem a u zadního mantinelu si jej přišťouchl, aby následně pokračoval v ofenzivní výpravě za brankou hostů. Při tom ale vinou zákroku soupeřova Tomáše Malce (KOM) přišel o hůl a hostující hráč si tak odsedí dvouminutový trest za držení protihráče.