Břeclav – Jindř. Hradec 6:3 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 7:2 (kon.) | Tábor – Jablonec n/N 7:5 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 6:1 (kon.) | Přerov – Prostějov 6:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 1:10 (kon.)
Opava – Karviná (Baník) 4:2 (kon.) | Bílina – Milevsko 4:3 (po pr.) | Sokolov – Kobra 9:2 (kon.)
Klatovy – Klášterec nO 5:3 (kon.) | Vsetín – Havířov 4:1 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 5:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:1 (4:0, 0:0, 0:1)
AZ Havířov
Sobota 26.01.2013, 17:30 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • 2. liga skupina Východ

56:03
    A máme tady další vyloučení ... tentokrát dvě minuty pro Hoďu za držení.

54:47
    Dvě minuty dostává Tesařík za držení, síly na ledě se tak na chvíli srovnají.

53:30
    Dvě minuty dostává Prokop za nedovolené bránění a k tomu si vykoledoval ještě dva desetiminutové osobní tresty za nesportovní chování.

48:19
    Dvě minuty za hrubost dostává Hartmann, Valaši mohou hrát 0:39 v pěti proti třem.

46:58
    Rimmel dostává dvouminutový trest za nedovolené bránění.

42:10
    Vsetín bude hrát ve třech, za zdržování hry je vyloučen Kajaba

39:39
    Další trest uděluje hlavní sudí - tentokrát čtyři minuty pro Mikšovského za faul vysokou holí.

38:48
    Kanko dostává dvě minuty za faul vysokou holí.

33:29
    Další dvě minuty pro domácí tým. Tentokrát si posedí Mikšovský za pád pod nohy.

30:37
    Na dvě minuty byl vyloučen Mikšovský (VSE) za podražení.

22:36
    Vrba (VSE) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

19:57
    Dvě minuty dostává Klimša (HAV) za sekání.

17:04
    Hostující Pechanec (HAV) dostává čtyřminutový trest za faul vysokou holí.

10:44
    Hartmann (HAV) dostává dvě minuty za krosček.

06:57
    Pechanec (HAV) dostává 2 minuty za hákování. Uvidíme tedy první přesilovku domácích.

03:24
    Uvidíme první přesilovku zápasu, zahrají si ji hosté. Vítek dostává dvě minuty za napadení.

Kristýna Guricová

Branky a nahrávky: 8. Mikšovský (Vaněk), 8. Hruška P. (Hruška O., Vítek), 15. Kývala (Farda), 18. Hoďa (Vrba) - 44. Haas (Vydra)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) - Žabčík, Vrba, Vrána, Hoďa, Farda (21. Tesařík), Tichý - Zúbek, Vaněk, Mikšovský - Hruška P., Hruška.O, Vítek - Brezáni, Holík, Kajaba - Štrbík, Daněk, Kývala - Šiafutdinov.
    AZ Havířov: Daneček (15. Matoušek) - Prokop, Vydra, Krisl, Hartmann, Zientek, Rimmel - Pavlas, Haas, Stránský, Kolařík, Kanko, Pechanec, Klimša, Říčka, Bursík, Matějek.

Rozhodčí: Mrkva - Mrákava, Řezáč