Malaga – Zaragoza 1:1 (kon.) | Sevilla – Rayo Vallecano 2:1 (kon.) | Valencia – Barcelona 1:1 (kon.)
Atlético – Real Betis 1:0 (kon.) | Real Sociedad – Mallorca 3:0 (kon.)
Sevilla FC
2:1 (1:0)
Rayo Vallecano
Neděle 03.02.2013, 17:00Španělská LaLiga

To je dnes ode mě vše. Přeji příjemný zbytek neděle a u dalších on-line zápasů na počtenou. (18:57:43)

A je dobojováno! Sevilla dokázala ve druhé půli po rychlém srovnání soupeře se znovu dostat do vedení. Následně již zabetonovala svoji polovinu hřiště a nepustila Rayo do žádných šancí. V závěru ještě dohrávala Sevilla v deseti lidech, neboť Rakitić dostal velmi rychle za sebou dvě žluté karty.

90+4
    Rayo ale není schopno se vůbec dostat na polovinu soupeře, a tak se asi vyrovnání nedočká.

90+3
    Rakitić spadl k zemi zcela sám jako hruška ze stromu a rozhodčí mu za simulování ukazuje žlutou kartu. A protože domácí záložník již jednu má, přichází následně červená karta. Sevilla bude bránit výsledek v závěru v deseti mužích.

90+2
    Rakitić se skácel v pokutovém, ale rozhodčí zůstává zcela klidným.

90+2
    Sevilla je nastěhována na polovině soupeře a kombinuje.

90+1
    Rozhodčí Muňiz nastavuje v druhém poločase 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Sevilla před koncem zápasu kontroluje míč na svých kopačkách.

89
    Rakitić zatáhl za záchranou brzdu a zastavil Lasse, ale pouze za cenu žluté karty.

88
    Poslední změna u Raya. Odchází středopolař Trashorras, přichází útočník Adrian.

88
    Stoper Galvez zastavil Manua jen za cenu faulu.

87
    Ve hře se po kratší pauze opět pokračuje.

86
    Coke utrpěl nějaký šrám v souboji a je na hřišti ošetřován.

85
    Sevilla je v posledních minutách nastěhováno na soupeřově polovině, ale brankář Rubén je prozatím bez práce.

84
    Sevilla již ale nemlže střídat, a tak bude muset utkání Beto nějak odchytat. Momentálně mu jeho zranění leduje domácí lékař.