Saint-Étienne – Montpellier 4:1 (kon.) | Ajaccio – Bordeaux 1:0 (kon.) | Nancy – Remeš 1:2 (kon.)
Troyes – Sochaux 0:0 (kon.) | Nice – Lorient 1:1 (kon.) | Valenciennes – Brest 2:1 (kon.)
AC Ajaccio
1:0 (1:0)
Girondins Bordeaux
Sobota 09.02.2013, 20:00 • Stade François Coty, Ajaccio • Francouzská Ligue 1 McDonald’s

Druhý poločas nabídl vynikající útočné akce z obou stran. Kdy se hráči Girondins snažili obléháním branky Ochoi vyrovnat. Ovšem domácí také chodili do rychlých protiútoků. Po řadě možností již však branka nepadla. Stav zápasu 1:0. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 43%/57%.
    Střely celkem: 5/14.
    Rohové kopy: 3/9.
    Fauly: 15/9.
    Žluté karty: 2/0. (21:53:59)

90+2
    Bordeaux se nedaří usadit na polovině soupeře.

90+2
    Obraniak se staví k trestnému kopu a volí centr, který odhlavičkovávají domácí.

90+1
    A vykoledovali si přímý volný kop ze slibné pozice.

90+1
    Hráči Girondins se opět usazují na půlce soupeře.

90
    Hlavní arbitr Fredy Fautrel nastaví ještě dvě minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.

89
    Ale přichází další nepřesná přihrávka na Belliona. Ochoa bere míč a sbírá cenné vteřiny.

88
    Bordeaux však neustává v pokusech o vyrovnávací branku. Opět zatlačují bránícího soupeře k jeho vápnu.

87
    Nepřesný centr hostujícího Tremoulinase, který končí přímo v rukavicích domácího brankáře.

86
    Střídání v týmu AC Ajaccio: ze hřiště odchází Belghazouani, přichází Begeorgi.

85
    Který Plašil zahrává na přední tyč, kde je pouze domácí Chalme.

84
    V další slibné možnosti hostující Belay, který se dostal na hranici vápna k odraženému míči, který fantasticky likviduje domácí brankář Ochoa. Následuje rohový kop.

84
    Nyní však tlak Bordeaux stále narůstá.

83
    Ten si domácí pohlídali.

82
    Na druhé straně se dostal do zakončení v pokutovém území Saivet, jehož ránu opět pohotově zastavil Ochoa na rohový kop.

81
    Opět nebezpečný protiútok domácích, který vedl hodně rychlý Mostefa. Obrana girondins však vše zvládla.

80
    Hosté se nemohou dostat do potřebného tlaku. Ajaccio hraje závěrečné minuty hodně aktivně.

78
    Adrian Mutu se dostal v pokutovém území soupeře k obrovské šanci, když odražený míč propadl až na něj, ovšem jeho rána jde těsně vedle pravé tyče Carrassovy branky.

Jaroslav Keř

Branky: 31. Faty

Karty:   45+2. Saad (AJC), 70. Faty (AJC)

AC Ajaccio: Ochoa - Chalme, Zubar, Poulard, Saad - Faty, Lasne - Sammaritano(77.Oliech), Cavalli (C) (77.Mostefa), Belghazouani(86.Begeorgi) - Mutu.
    Girondins Bordeaux: Carrasso - Mariano(22.Faubert), Marange(62.Belay), Planus, Tremoulinas - Plašil (C), Sane - Saivet, Obraniak, Ben Khalfallah - Bellion.

Rozhodčí: Fautrel - Plancon, Schurra