Dortmund – Hamburg 1:4 (kon.) | Mönchengladbach – Leverkusen 3:3 (kon.) | Stuttgart – W. Brémy 1:4 (kon.)
Hannover – Hoffenheim 1:0 (kon.) | Fürth – Wolfsburg 0:1 (kon.) | Frankfurt – Norimberk 0:0 (kon.)
Bayern – Schalke 4:0 (kon.)
Eintracht Frankfurt
0:0 (0:0)
1. FC Norimberk
Sobota 09.02.2013, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga

Já se s vámi loučím, přeji hezký zbytek večera. (17:24:56)

Je tomu tak. Utkání končí bez branek, a tak si oba celky po tomto kole připíšou do ligové tabulky jeden bod. Blíže možná byli k výhře fotbalisté Norimberku, kteří si dokázali vytvořit řadu šancí hlavně v první půli. Druhá půle už tak pohledná nebyla, i v ní měl však hrdina utkání brankář Kevin Trapp hodně práce. Branku ovšem za svá záda, stejně jako jeho protějšek Raphael Schäfer, nepustil. Zápas tedy končí za stavu 0:0.

90+2
    Domácí fotbalisté jsou v posledních minutávch hnáni dopředu vyprodanými tribunami, zdá se však, že oba týmy budou brát po bodu.

90+1
    Domácí se mohli dostat do šance po dlouhém vhazování, míč si však našel Klose, který ho odkopává daleko od své branky.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

90
    Probíhá posledních čedesít vteřin základních devadesáti minut.

89
    Stefana Aignera střídá Sonny Kittel.

88
    Znovu se musel ohánět domácí brankář Kevin Trapp, který už poněkolikáté zachránil Frankfurt od pohromy. Nyní dokázal vyrazit střelu z dálky a zneškodnit i dorážku Poltera. Ten upadl a hosté se dožadovali penalty, ta se ale nepíská.

86
    Dochází k dalšímu střídání. Poslední možnost vystřídat využili hosté ... Hanna Balitsche nahrazuje Muhammed Ildiz.

85
    Norimberk se do útoku zapojuje i s obránce. Cítí, že jediná branka bude zřejmě rozhodovat a motivace vyhrát na půdě čtvrtého týmu je velká. Nyní stoper Chandler ale nenahrál dobře a dopředu vyráží domácí.

84
    Domácí nyní měli dvakrát možnost zahrávat rohový kop, s oběma pokusy ale naložili bídně.

83
    Na druhé straně se na útočný výlet vydal Bastian Oczipka, jeho centr ale našel hlavy pouze hostujících hráčů.

82
    A znovu Pinola! Ten se s míčem prodral až na hranici vápna, odkud ale vyprášil pouze rukavice brankáře Trappa!

81
    Jung si nechtěl zbytečně ztěžovat život, a tak poslal míč na brankáře Trappa, který odkopává míř daleko do bezpečí.

80
    Oběma týmům se nyní nedaří dostat se ke kloudnější přihrávce, která by rozhýřila nudnou podívanou.

78
    O několik chvil je tu další střídání na hostující straně. Odchází Tomáš Pekhart, který se mohl stát v prvním poločase hrdinou zápasu, své šance ale zazdil a teď přenechává místo Sebastianu Polterovi.