Rayo Vallecano – Valladolid 1:2 (kon.) | Celta Vigo – Granada 2:1 (kon.) | Atlético – Espanyol 1:0 (kon.)
Real Betis – Malaga 3:0 (kon.)
Celta de Vigo
2:1 (1:1)
Granada CF
Neděle 24.02.2013, 17:00 • Estadio de Balaídos, Vigo • Španělská LaLiga

To je z tohoto utkání vše, ale nedělní sportovní program stále pokračuje. Zůstaňte proto s námi. Já se pro tuto chvíli loučím, ale u dalších zápasů se těším na shledanou. (18:56:53)

Vadit mu to však nemuselo, protože rozhodčí píská konec a to znamená, že všechny body zůstávají domácímu týmu. Po remízovém poločasu se v tom druhém nehrál kdovíjaký fotbal, ale padlo rozhodnutí. O to se v 81. minutě postaral po Aspasově přihrávce střídající Bermejo. Závěr si už domácí pohlídali a mohli svůj náskok i navýšit, jenže de Lucas zblízka minul.

90+3
    Definitivně mohl rozhodnout de Lucas, běžel na Toñu, stačilo zvolit technickou střelu, on se však rozhodl pro razanci a zblízka minul!

90+2
    Domácí jsou velice blízko výhry, drží míč na svých kopačkách.

90
    Rozhodčí přidá tři minuty.

90
    Útočný faul Í. Lópeze na domácího Á. Lópeze, Granada přišla možná o jednu z posledních příležitostí.

87
    Žlutá karta pro hostujícího Arandu.

86
    Poslední střídání Granady, Youssef El-Arabi nahradil Allana Nyoma.

86
    Domácí už nikam nespěchají, hlídají si svůj těsný náskok.

83
    Hosté udělali další změnu, když dnes dohrál Mikel Rico a zbytek zápasu odehraje Yacine Brahimi.

81
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    Tak se to Celtě nakonec podařilo, když se na pokutovém území prosadil MARIO BERMEJO a do protipohybu gólmana Toña opět strhl vedení na stranu domácích.

80
    Domácí se snaží o průnik do obrany Granady, ta snad pracuje velmi dobře.

78
    Allan Nyom obdržel žlutou kartu.

77
    Hostům se však nic vymyslel nepodařilo.

76
    Domácí se rozčilují, nelíbí se jim rozhodnutí hlavního rozhodčího o faulu.

75
    Poslední střídání Celty Vigo, odešel Vadim Demidov a nahradil jej Jonathan Vila.

73
    První střídání hostů. Trávní opustil Gabriel Torje a do hry se zapojil Diego Biananotte.