Novosibirsk – Omsk 2:5 (kon.) | Ufa – Magnitogorsk 2:3 (kon.) | Barys – Čeljabinsk 2:3 (kon.)
Nižněkamsk – Kazaň 2:3 (po pr.)
HC Sibir Novosibirsk
2:5 (0:0, 2:3, 0:2)
Avangard Omsk
Úterý 26.02.2013, 13:00Play-off KHL

59:55
    Ještě jedno vyloučení. Romanov a Nestěrov odchází na trestnou lavici za hrubost.

55:14
    Za sekání je vyloučen domácí Krivonožkin. Akci domácích tím klesly ještě o stupínek níže.

33:50
    Hraje se převážně ve středním pásmu, žádný z týmů se nežene do konkrétní šance. Rozhodčí přesto budou vylučovat. Hostující Pivcakin inkasuje čtyři minuty za hrubost, stejně tak i domácí Drugov, který má trest ale jen dvouminutový.

29:04
    Pěrežogin vybojoval faul, za držení je vyloučen Kudroč (SIB). Zároveň ale i hostující útočník inkasuje trest za filmování. Bude se hrát 4 na 4.

22:41
    Přesto větší aktivita znamená útočný faul Omsku. Nestěrov (OMS) dostává dvě minuty za podražení. Domácí dostávají příležitost dorovnat tempo hry.

15:24
    Přesilovku si vyzkouší i domácí, za držení je vyloučen Ljamin.

12:56
    Přesilovka pro Omsk. Vyloučen Krivonožkin za hákování.

03:04
    Nestěrov dostal vysokou holí do obličeje, Vorošilo (SIB) inkasuje dvě minuty, Přesilovka pro hosty.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 28. Nikulin (Kopejkin), 37. Vorošilo - 25. Sjomin (Frolov), 38. Ljamin (Záborský, Sjomin), 40. Kurjanov (Pěrežogin), 55. Ivanov (Taratuchin), 59. Valentenko (Kurjanov, Popov)

HC Sibir Novosibirsk: Glass (Gajdučenko) – Alexejev, Kutuzov, Kulda, Kudroc, Zajcev, Ignatovič, Karavajev – Enlund, Drugov, Romanov – Kopejkin, Nikulin, Krivonožkin – Šumakov, Sannikov, Gubin – Šitkov, Fjodorov, Belokon, Vorošilo.
    Avangard Omsk: Ramo (Rejžvik) – Valentenko, Bělov, Salmela, Pivcakin, Ljamin, Pujacs, Kalašnikov – Kurjanov, Popov, Pěrežogin – Sjomin, Záborský, Frolov - Taratuchin, Volkov, Ivanov – Žerbecov, Pervušin, Kuparinen, Nestěrov.

Rozhodčí: Vasiljev, Olenin – Raming, Misjur