Vsetín – Mladá Boleslav 8:5 (kon.) | Olomouc – Letňany 4:5 (po s.n.) | Jihlava – HC Plzeň 2:1 (po pr.)
Třinec – Písek 7:0 (kon.) | Přerov – HC Litvínov 0:9 (kon.) | Hr. Králové – Slavia 3:6 (kon.)
Zlín – Havlíčkův Brod 5:0 (kon.) | Kometa Brno – HC Kladno 5:2 (kon.) | Pardubice – Sparta 5:4 (po s.n.)
Vítkovice – Motor ČB 6:3 (kon.) | Havířov – Chomutov 3:2 (kon.) | Liberec – K. Vary 6:1 (kon.)
HC Kometa Brno
5:2 (4:2,1:2, 0:0)
HC Kladno
Sobota 02.03.2013, 12:30 • Kajot Arena • Extraliga staršího dorostu

To je z brněnské KAJOT ARENY vše, někdy opět z hokejového utkání snad na shledanou! (14:36:14)

Třetí třetina již branku nepřinesla a ani moc hokejově zajímavých momentů nebylo k vidění. Dá se říci, že zápas byl rozhodnut již v úvodní dvacetiminutovce, kdy si Kometa vytvořila slušné vedení, z nějž těžila až po zbytek zápasu.

60:00

59:47
    Kometa se i v závěru rozhodnutého utkání drží v pásmu hostů.

59:10
    Dymáček ještě na rozloučenou nastřelil Kaňku.

57:38
    Rytíři dvě minuty před koncem třetí třetiny ztrácejí tři góly a nic nenasvědčuje tomu, že se bude dít hokejový zázrak.

57:18
    Ofsajd zastavuje individuální výlet Kozla.

56:39

55:52
    Ani početní výhoda nám nepřináší nějak vypjaté hokejové situace.

55:20
    Brno se při přesilovce ocitá ve vlastním pásmu, kde je Kladno drží poměrně dlouho.

54:30
    Kuzďas (KLH) - 2 minuty za podražení.

53:20
    Litera poslal zadovku na nechráněného Janečka, jehož střelecký pokus Jekel zmařil.

53:00

51:34
    Křepelka poslal puk žabičkou přes ležícího Brňana. Slánský ale ze vzduchu nezpracoval.

51:00
    Bunda (KLH) - 2 minuty za pád pod nohy.

49:44
    Koch nahrál protihráči Seidla, který se tak mohl obrátit a vystřelit na Jekela. Ten musel zasahovat až betonem.

49:30
    Oba kádry si dávají s útokem na čas.

49:00

48:31
    Přesilová hra se z pohledu Brna daří. Kladno ještě nevyhodilo.

Simona Fischmeisterová

Branky a nahrávky: 3. Dymáček (Boltvan, Kozel), 5. Boltvan (Kubeš), 8. Zohorna (Král), 13. Dymáček (Zohorna), 29. Kozel (Boltvan) - 11. Špaček (Litera, Janeček), 11. Macháček (Christl, Kuzďas)

HC Kometa Brno: Jekel (Růžička) - Hájek, Koch, Štancl, Marcello, Švejda, Vlček, Zbořil, Kubeš - Denk, Kozel (C), Dvořák, Ondráček, Vaverka, Dymáček, Dufek, Zohorna, Král, Boltvan.
    HC Kladno: Kaňka (Vladař) - Zajíc, Sklenička, Špaček, Paták, Hulcr - Seidl, Bunda, Křepelka (C), Kružík, Christl, Litera, Macháček, Doudera, Slánský, Havlůj, Kuzďas, Kaprál, Hoffmann, Janeček.

Rozhodčí: Kika - Nazad, Řehulka.