Columbus – Vancouver 1:2 (0:1 po s.n.) | Buffalo – NY Rangers 3:1 (kon.) | Washington – Carolina 0:4 (kon.)
Florida – Tampa 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Boston 3:2 (kon.) | Minnesota – Anaheim 1:2 (kon.)
St. Louis – San Jose 4:2 (kon.) | Winnipeg – Toronto 5:2 (kon.) | Dallas – Nashville 0:4 (kon.)
Colorado – Edmonton 0:4 (kon.) | Arizona – Los Angeles 5:2 (kon.)
St. Louis Blues
4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
San Jose Sharks
Středa 13.03.2013, 01:10NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:41:51)

St. Louis právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto, Blues dávají čtvrtý gól do prázdné brány a vedou 4:2, zhruba minutu a čtvrt před koncem třetí třetiny. Branku dává CHRIS STEWART. Asistence: Barret Jackman.

55:28

53:32
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Sharks využívají dvojnásobnou přesilovou hru, DAN BOYLE golfovou střelou snižuje na rozdíl jediné branky a je zaděláno na pořádné drama! Asistence: Patrick Marleau, Joe Pavelski.

53:28
    Blues se budou bránit ve třech, za vražení na hrazení je vyloučen Barret Jackman!

52:21
    Situace se obrací, přesilovou hru si pro změnu zahrají hosté za faul Scotta Nichola.

52:00

50:00
    Na trestnou lavici odchází Dan Boyle za vysokou hůl, přesilovou hru si zahrají domácí.

40:01

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU - 2. třetina:

St. Louis: 10

San Jose: 19

40:00

39:53
    V samém závěru druhé třetiny se trefuje střelou zápěstím CHRIS PORTER, který dává třetí branku St. Louis. Asistence: Barret Jackman.

31:41
    Sharks snižují, střelou golfem překonává Allena BRENT BURNS. Asistence: Scott Gomez, Matthew Irwin.

30:39
    DAVID PERRON dává druhou branku domácích blues. Asistence: Patrik Berglund.

20:01

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 14. Stewart (Backes, Pietrangelo), 31. Perron (Berglund), 40. Porter (Jackman), 59. Stewart (Jackman) – 32. Burns (S. Gomez, Irwin), 54. Boyle (Marleau, Pavelski)

St. Louis Blues: Allen (Halák) - Redden, Pietrangelo, Jackman, Shattenkirk, Russell, Polák - Schwartz, Backes, Oshie - Perron, Berglund, Stewart - Porter, Sobotka, D´Agostini - Cracknell, Nichol, Reaves
    San Jose Sharks: Niemi (Stalock) - Irwin, Boyle, Stuart, Vlasic, Murray, Braun - Couture, J. Thornton, Wingels - Kennedy, Marleau, Pavelski - Clowe, S. Gomez, Sheppard - Desjardins, Handzus, Burish

Rozhodčí: P. Devorski, Hasenfratz - Shewchyk, Heyer

Diváci: 16583