Columbus – Vancouver 1:2 (0:1 po s.n.) | Buffalo – NY Rangers 3:1 (kon.) | Washington – Carolina 0:4 (kon.)
Florida – Tampa 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Boston 3:2 (kon.) | Minnesota – Anaheim 1:2 (kon.)
St. Louis – San Jose 4:2 (kon.) | Winnipeg – Toronto 5:2 (kon.) | Dallas – Nashville 0:4 (kon.)
Colorado – Edmonton 0:4 (kon.) | Arizona – Los Angeles 5:2 (kon.)
Minnesota Wild
1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
Anaheim Ducks
Středa 13.03.2013, 01:00NHL

Hvězdy utkání:
    1. hvězda: Jonas Hiller (ANA) 30 zákroků, 96,77%
    2. hvězda: Matt Cullen (MIN) 1 bod (0+1)
    3. hvězda: Zenon Konopka (MIN) 0 bodů (22:24:30)

Dnešní utkání pro nezaujatého diváka nebylo příliš atraktivní. Skóre otevřel v 18. minutě Setoguchi. Domácí měli jednoznačně více ze hry v úvodních 2 částech, o čemž také svědčí to, že přestříleli kačery 22:7. Třetí část už ovládli hosté. Ve 44. minutě se prosadil Maroon a vyrovnal na 1:1. 3 minuty před koncem Sbisa strhl vedení na stranu Anaheimu a skóre už se neměnilo. Anaheim si tedy odváží 2 body z Minnesoty. To je z dnešního nočního přenosu vše, děkuji Vám za pozornost.

60:00

58:50
    Minnesota jde do 4! Zdá se, že je rozhodnuto.

56:56
    Anaheim právě vstřelil branku!
    LUCA SBISA otáčí zápas! Hosté si vytvořili menší závar před brankou Backstroma, kterého zasypávali střelami. Následně Selanne přihrál na modrou Sbisovi, který vyslal prudkou střelu švihem a kotouč se od ramena domácího brankáře odrazil do ''šibenice''.
    Asistence: Teemu Selanne, Daniel Winnik

54:34
    Hrát se bude ve 4 na obou stranách. Rozhodčí rozdělil 2 minutové tresty za menší potyčku.

49:23
    Broodziak si odsedí 2 minutový trest za nedovolené bránění.

43:03
    Hosté vyrovnávají! Maroon za brankou vybojoval kotouč, poslal jej na volného Lydmana, ten vyslal tvrdou střelu, avšak trefil pouze mantinel za brankou. Od mantinelu se kotouč odrazil k volnému PATRICKU MAROONOVI, který touš uklidil do branky.

24:21
    Perry míří do kabin! Trest 5 + do konce utkání dostal za agresivní hit do hlavy Zuckera. Zucker stále leží na ledě, lékaři jsou kolem něj.

20:45
    2 minuty na trestné lavici si odsedí Getzlaf za hákování.

Minnesota právě vstřelila branku!
    Domácí dokázali využít přesilovou hru a dostávají se do vedení! Cullen vyslal křižnou přihrávku na volného DAVINA SETOGUCHIHO, který si puk zpracoval a z bodu vhazování jej poslal mezi betony Fastha.
    Asistence: Matt Cullen, Tom Gilbert

16:16
    Sbisa si odsedí 2 minuty na trestné lavici. Provinil se vysokou holí.

Radim Sochor

Branky a nahrávky: 18. Setoguchi (Cullen, Gilbert) – 44. Maroon (Lydman, McMillan), 57. Sbisa (Selanne, Winnik)

Minnesota Wild: Backstrom (Kuemper) - Brodin, Suter, Gilbert, Falk, Stoner, Spurgeon - Coyle, Koivu, Parise - Setoguchi, Cullen, Zucker - Clutterbuck, Brodziak, Heatley - Mitchell, Konopka, Rupp
    Anaheim Ducks: Fasth (Hiller) - Beauchemin, Souray, Allen, Fowler, Lydman, Sbisa - Perry, Getzlaf, Beleskey, - Selanne, Koivu, Ryan - Winnik, McMillan, Cogliano - Etem, Maroon, Holland