Kerkrade – Arnhem 3:3 (kon.) | Breda – Nijmegen 2:0 (kon.) | Heracles – Groningen 0:2 (kon.)

Twente právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto. Za 9 minut na hrací ploše dal DMITRY BULYKIN dvě branky. Tentokrát dorazil vyražený míč do prázdné branky. Dokonalé střídání od trenéra Twente...

81
    A po zásluze! Opravdu je třeba zmínit, že si Twente vedení jednoznačně zaslouží. DMITRY BULYKIN vystřelil z totožné pozice, jako před dvěma minutami Chadli – z levé strany vápna poslal míč z velkého úhlu na pravou tyč. Míč se od ní odráží do branky a končí těsně za brankovou čarou. Dokonale trefenou placírkou zařizuje střídající hráč vedení favoritů z Twente.

41
    Den Haag právě vstřelil branku!
    Hodně sporná branka domácích. Sudí pustil hodně vyostřený zákrok na hráče Twente před vápnem hostů. K míči se tak po přihrávce za obranu dostal MIKE VAN DUINEN. Na jeho střelu si sice Mikhailov sáhl, míč ale zapadá i tak do branky hostů.

24
    Favorite jde do vedení. Míč se po centru ze standardky snesl do pokutového území. Tam se ve zmatku nejlépe zorientoval DOUGLAS, který otřel svou gólovou střelu o pravou tyč. Hosté zúročují svojí aktivitu.