Wolfsberger – Ried 1:3 (kon.) | Rapid – Wiener 2:0 (kon.) | Mattersburg – Salzburg 1:2 (kon.)
Admira – Wacker 4:3 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
4:3 (2:1)
FC Wacker Innsbruck
Sobota 13.04.2013, 18:30 • Trenkwalder Arena • Rakouská Bundesliga

Je po všem. Existenční zápas nakonec ovládla Admira Mödling, ovšem neměla to vůbec jednoduché. První branku totiž zaznamenali hosté, když branku vsítil Hinterseer. Domácí však ještě do poločasu stihli otočit nepříznivý stav a vedení si udrželi až do konečného hvizdu. Schosswendter, Windbichler a dvěma brankami Segovia přispěli k cennému vítězství Admiry. V druhé půli si branku za Innsbruck připsali ještě Schuetz a Perstaller, ale nebylo to nic platné. Čeští hráči Švejnoha a Abrahám odehráli za Admiru celý zápas, na straně Innsbrucku se Patrik Ježek do hry nepodíval. To je ode mne pro dnešek vše, těším se příště na počtenou. (20:35:14)

90+3
    Wacker právě vstřelil branku!
    Innsbruck neskládá zbraně předčasně a snižuje na rozdíl jediného gólu! Centr z pravé strany byl obranou Admiry ještě odvracen, ale následný nákop do vápna již domácí borci zneškodnit nedokázali, čehož určitě litují. Po zpracování totiž z blízka vystřelil a následně překonal mödlingského brankáře střídající JULIUS PERSTALLER.

90+1
    Ebner se již zapojil do hry, ale to až po tom, co se začalo odpočítávat tříminutové nastavení.

90
    Za postranní čarou probíhá ošetřování Ebnera, jenž dostal míčem přímo do obličeje, na čež se mu spustila krev z nosu.

89
    Tady je to jeden faul za druhým, před chvílí se provinil na útočné polovině hostující hráč.

86
    Centr nechal všechny diváky i aktéry chladnými, protože ho bez problémů zkrotil Safar.

85
    Nyní budou domácí zahrávat standardní situaci z pravé strany. Jen těsně před čárou znázorňující pokutové území.

84
    Na hřišti už je prakticky jen jedno mužstvo a to domácí Admira. Ta takřka bez problému operuje s míčem před soupeřovým vápnem již několik minut.

82
    Ten ale končí neúspěchem, Innsbruck se ubránil.

81
    Domácí budou zahrávat volný přímý kop.

78
    Hosté připravili své poslední střídání, když trenér Löberbauer ze hry stahuje Wernitzniga, tempo hry pak okusí Schreter.

77
    Segovia to zkoušel z levé strany, ale jeho střela skončila nad brankou.

75
    Hosté opět střídají, s výsledkem se něco pokusí udělat Bergmann, který nahradil Lofflera.

74
    Další centr domácích, jenž končí za soupeřovou brankou.

72
    A další faul. Na půlící čáře se provinil Tito.

70
    Hraje se hodně ostře, tentokráte se nedovoleně činil hostující Wallner.

66
    Aby toho nebylo málo, tak rozhodčí vytahuje žlutou kartu i pro domácího útočníka Ouedraoga.

64
    Za faul je žlutou kartou potrestán také Windbichler.

Vít Derner

Branky: 9. Schosswendter, 37. Segovia, 60. Windbichler, 63. Segovia – 3. Hinterseer, 46. Schuetz, 90+3. Perstaller

Karty:   31. Ebner (TRK), 63. Segovia (TRK), 64. Windbichler (TRK), 66. Ouedraogo (TRK) – 27. Hinterseer (WCK)

FC Admira Wacker Mödling: Macho – Palla, Ebner, Schosswendter, Plassnegger – Tito, Thurauer(46. Windbichler), Schwab, Seebacher(29. Schick) – Ouedraogo, Segovia
    FC Wacker Innsbruck: Safar – Loffler(75. Bergmann), Piesinger, Švejnoha, Schilling – Sauer(62. Perstaller), Abrahám, Schuetz, Hinterseer, Wernitznig(78. Schreter) – Wallner

Rozhodčí: Schörgenhofer – König, Baumann