Mallorca – Levante 1:1 (kon.) | Zaragoza – Rayo Vallecano 3:0 (kon.) | Sevilla – Espanyol 3:0 (kon.)
Barcelona – Real Betis 4:2 (kon.)
Sevilla FC
3:0 (3:0)
Espanyol Barcelona
Neděle 05.05.2013, 19:00Španělská LaLiga

Je tu konec utkání, které skončilo zcela zaslouženou výhrou domácího celku v poměru 3:0. Sevilla dala v úvodu zápasu tři rychlé góly, čímž totálně svého soupeře zlomila. Hosté z Barcelony se pak skoro ani nesnažili a jejich cílem bylo zápas jen dohrát. Ve druhé půli toho k vidění moc nebylo, blízko ke snížení byl v závěru Stuani, ve druhé minutě nastavení trefil ale pouze břevno. (20:50:40)

90+2
    Hosté se z ničeho nic dostali do obrovské šance. Po pravé straně pronikl do vápna Stuani a jeho tvrdou ránu zastavilo břevno!

90+1
    Pravděpodobně jeden z posledních útočných výpadů domácího celku skončil ofsajdem Navase.

90+1
    Prakticky jen z povinnosti se nastavují dvě minuty.

90
    Začala poslední minuta normální hrací doby a stále se hraje na polovině hostujícího celku.

89
    Domácí již nikam nepospíchají a zápas v poklidu dohrávají.

87
    Hosté naposledy střídají. Odešel právě Verdú a nastupuje Tejera.

86
    Z ničeho nic ale přišla akce Espanyolu po pravé straně. Míč se po zemi následně dostal ve vápnu k Verdú, který po zemi hodně prověřil Beta. Ten skvěle zasáhl.

85
    Hosté by rádi vstřelili alespoň čestný gól, zatím se jim to ale nedaří.

84
    Domácí fanoušci pějí oslavné chorály a sledují, jak jejich miláčci v pohodě kontrolují závěr zápasu.

82
    Následně střídají i domácí. Odešel Coke a nastupuje Cicinho.

81
    Hosté střídají. Odešel Mubarak a nastupuje Víctor Álvarez.

80
    Hra se opět trochu uklidnila, míč se pohybuje nejčastěji ve středu hřiště.

78
    Domácí opět s míčem na kopačkách krouží kolem velkého vápna soupeře, do zakončení se ale nedostávají.

77
    Jesús Navas chtěl centrovat do vápna, trefil ale pouze obránce před sebou.

76
    Rakitić svým centrem hledal na přední tyči Fazia, ten ale nedokázal zakončit a k míči se nedostal ani na zadní tyči Negredo.

75
    Mladík Stevanović nyní na levé straně hřiště vybojoval roh pro Sevillu.

74
    Domácí fotbalisté jsou již opět u balonu a postupným útokem se blíží k bráně soupeře.