Udinese – Sampdoria 3:1 (kon.) | Parma – Atalanta BC 2:0 (kon.) | Lazio – Bologna 6:0 (kon.)
Juventus – Palermo 1:0 (kon.) | Janov – Pescara 4:1 (kon.) | Catania – Siena 3:0 (kon.)
AC Milán – Turín 1:0 (kon.) | Neapol – Inter 3:1 (kon.)
SSC Neapol
3:1 (2:1)
Inter Milán
Neděle 05.05.2013, 20:45 • Stadio San Paolo, Neapol • Italská Serie A

A máme tu konec utkání. Neapol potvrdila roli favorita a Edinson Cavani roli krvelačného zabijáka. Uruguayský útočník vystřelil výhru domácího celku, když se mu povedlo dát hattrick!

Edinson Cavani otevřel skóre ve třetí minutě, srovnání zařizoval o dvacet minut později Álvarez po pokutovém kopu. Stejným způsobem posílal Cavani do vedení Neapol o deset minut později, na což navázal v osmasedmdesáté minutě a dovršil hattrick.

Zranil se obránce domácích, Alessandro Gamberini, kterého sužuje jakési svalové zranění. Vše se událo v devětapadesáté minutě utkání, o tři minuty později byl střídán Rolandem. (22:43:07)

90+3
    Na Armerův centr z křídla reagoval Handanovič pohotovým zákrokem.

90+3
    Běží poslední minuta utkání, u míče je Neapol.

90+2
    Inter zakládá jeden z posledních protiútoků, Neapol se však výtečně brání.

90+1
    Švýcar Valon Behrami dostal žlutou kartu.

90
    Neapol si bude muset počkat, čtvrtý rozhodčí totiž nastavil tři minuty.

89
    Neapol drží kontrolu nad míčem a čeká na finální hvizd sudího, ten ale ne a ne přijít.

88
    U míče je sice neustále Inter Milán, ale nic z toho netěží. Naopak, šanci měla Neapol, když akci založenou Lorenzem Insignem mohl zakončit Cavani, ten však na míč nedosáhl.

86
    Neapol vyčerpala všechna střídání a kouč Walter Mazzari nařizuje svým svěřencům změnu formace. Konkrétně ze 3-4-1-2 na 4-4-2.

85
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Panděv, přichází Insigne.

84
    Rolando zkušeně uklidnil situaci, když nejprve obral soupeře o míč, načež jej zahrál mimo pokutové území, přičemž jej tísnilo duo protihráčů.

83
    Nepřesná rána Edinsona Cavaniho.

83
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Kuzmanović, přichází Pasa.

82
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ranocchia, přichází Schelotto.

80
    El Matador potvrdil roli zabijáka a deset minut před koncem utkání se Neapol přibližuje ke tříbodovému zisku, které upevní její druhou pozici v tabulce.

78
    Neapol právě vstřelila branku!
    Hattrick EDINSONA CAVANIHO! Branku číslo sto jedna během tříletého působení v Neapoli Uruguayec vsítil po doklouzání před odkrytou branku Handanoviče, kam mu míč naservíroval Goran Panděv –– 3:1!