Udinese – Sampdoria 3:1 (kon.) | Parma – Atalanta BC 2:0 (kon.) | Lazio – Bologna 6:0 (kon.)
Juventus – Palermo 1:0 (kon.) | Janov – Pescara 4:1 (kon.) | Catania – Siena 3:0 (kon.)
AC Milán – Turín 1:0 (kon.) | Neapol – Inter 3:1 (kon.)
AC Milán
1:0 (0:0)
Turín FC
Neděle 05.05.2013, 15:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A

Skončilo nám utkání 35.kola nejvyšší italské soutěže mezi kluby AC Milán a Turín FC. Domácí měli ve 2.poločasu velký tlak, který v 84.minutě proměnili gólem Balotelliho. Hosté pak vrhli všechny své síly do útoku, ale vyrovnat se jim nepodařilo a proto milánští vyhráli 1:0. Já se s Vámi loučím a u dalších dnešních přenosů na shledanou. (17:37:20)

90+2
    M. Balotelli (Milán) zahrával přímý kop, ale jeho střela byla velmi nepřesná.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví v 2.poločasu 3 minuty.

88
    Milánští jsou i přes branku stále aktivní.

85
    M. Balotelli obdržel žlutou kartu.

84
    AC Milán právě vstřelil branku!
    Tak přece se to povedlo domácím. Po hezké kombinační hře se prosazuje BALOTELLI.

83
    Hosté dvakrát střídají. Z hřiště odešli Cesare a Barreto a nahradili je D'Ambrosio a Meggiorini.

82
    Robinho (Milán) byl hned v šanci. Zkoušel vystřelit ze strany. Jeho střelu hostující brankář vyráží na roh.

81
    Domácí naposledy střídají. Z hřiště odešel M.Flamini a nahradil ho Robinho.

80
    Milánští to stále zkouší, jsou neustále na polovině hostů, ale jejich obrana je pozorná.

77
    Další protiútok A. Ogbonna (Turín) končí střelou těsně mimo branku domácích.

76
    Domácí vzápětí střídají taky. Z hřiště odešel Boateng a nahradil ho Niang.

75
    Hosté střídají. Z hřiště odešel Brighi a nahradil ho Santana.

74
    Milánští teď přiostřili. Další žlutá karta pro Boatenga za faul.

73
    Muntari obdržel žlutou kartu za podražení protihráče.

71
    Abate (Milán) zkoušel přihrávat, ale nepřesně.

68
    Milánští to zkouší kombinační hrou, centry. Míč prakticky nepouští hráčům Turína, Ti celý poločas jen brání a hrozí jen z protiútoků.

66
    Důležitý zákrok domácího brankáře. Po rychlém protiútoku teď vychytal hostující hráče.