Mallorca – Levante 1:1 (kon.) | Zaragoza – Rayo Vallecano 3:0 (kon.) | Sevilla – Espanyol 3:0 (kon.)
Barcelona – Real Betis 4:2 (kon.)
RCD Mallorca
1:1 (1:1)
Levante UD
Neděle 05.05.2013, 12:00 • Estadio Iberostar, Palma de Mallorca • Španělská LaLiga

Ve druhém poločase pokračovali domácí ve výrazné převaze, ovšem branku se jim vstřelit po velkém náporu nepodařilo. Stav utkání 1:1. Děkujeme za pozornost!

90+6
    Hlavní sudí ještě povolil domácím rohový kop.

90+5
    Další centr od Garcii sbírá ze vzduchu Navas.

90+5
    Rogerovi se podařilo narušit rozehrávku soupeře a nasbíral cenné vteřiny.

90+5
    Jedna z posledních střel, kterou vyslali domácí v dnenším klání na Navase. Marquez však vysoko přestřeluje bránu soupeře. Tlak domácích vrcholí.

90+4
    Dos Santos opět centroval do vápna protivníka, jeho pas však nikoho nenalezl.

90+4
    Domácí se ihned opět dostali na polovinu Levante.

90+3
    Prudkou ránu k tyči poslal Dos Santos z přímého kopu. Navas opět fantasticky vyráží jeho ránu a dorážu už hosté nepovolují.

90+2
    K míči se staví Marquez a Dos Santos.

90+2
    Mallorca získala na polovině Levante standartní situaci.

90+1
    Druhý poločas se nastavuje o pět minut nad základní hrací dobu z důvodu ošetření a dalších zdržení hry.

90
    Na druhé straně chycen v offsidové pasti Roger.

89
    Domácí Alfaro se dostal ke střele z hranice vápna, ale Navas výborným zákrokem opět podržel své spoluhráče, kterým evidentně dochází síly k závěru zápasu.

88
    Domácí znovu na polovině soupeře.

87
    Po menší odmlce v útoku se domácí dostali opět do zakončení. Středem hřiště prošel Marquez a svojí střelou, která těsně minula Navasovu bránu, jej vyděsil.

85
    Pokus o pas do vápna sbírá hostující brankář, který tak pozdrží stále narůstající tlak soupeře.