Getafe – Rayo Vallecano 1:2 (kon.) | Valencia – Granada 1:0 (kon.) | Osasuna – Sevilla 2:1 (kon.)
Real Sociedad – Real Madrid 3:3 (kon.) | Malaga – La Coruňa 3:1 (kon.) | Espanyol – Barcelona 0:2 (kon.)
Valladolid – Celta Vigo 0:2 (kon.) | Atlético – Mallorca 0:0 (kon.) | Real Betis – Zaragoza 4:0 (kon.)
Ath. Bilbao – Levante 0:1 (kon.)
Real Valladolid
0:2 (0:1)
Celta de Vigo
Neděle 26.05.2013, 20:00 • Municipal José Zorrilla, Valladolid • Španělská LaLiga

81
    Celta Vigo střídá, na poslední minuty se na hřiště dostane Madinda, který nahradí Álexe Lopéze.

68
    Borja Oubiña je dalším potrestaným hráčem Celty Vigo, který dostává žlutou kartu.

64
    Celta Vigo střídá, ze hřiště odchází A. Fernández, nahradí ho Orellana.

62
    Domácí opět střídají, ze hřiště odchází Sereno, nahradí ho Jesús Rueda.

61
    Gustavo Cabral fauluje na vlastní polovině a dostává za tento faul zezadu žlutou kartu.

56
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    IAGO ASPAS proměňuje pokutový kop střelou přímo doprostřed brány, pod břevno, nejlépe kopnutý pokutový kop, hosté vedou o dvě branky!

56
    Valiente navíc za tuto ruku dostává žlutou kartu.

55
    Krohn-Dehli proniká po levém křídle do vápna. A pozor, Marc Valiente zahrává po přihrávce Krohna-Dehliho rukou a je to pokutový kop pro Celtu Vigo!

50
    Sastre fauluje loktem v hlavičkovém souboji, a dostává za to žlutou kartu.

48
    Hosté před pokutovým územím, obrovský šance, Sastre se na hranici ofsajdu dokázal dostat za obranu, fantastický zákrok Jaimeho!

46
    Domácí střídají, do druhého poločasu již nezasáhne Álvaro Rubio, kterého nahradí Lluis Sastre. A nakonec ještě jedna změna, Larssona, který v závěru první půle dostal žlutou kartu, nahradí Bueno.

45+4
    Gonçalves se dostává do zakončení, fantastickým zákrokem se blýskl Rubén, který reflexivně vyráží jeho střelu zpoza šestnáctky!

45+1
    Až v první minutě nastaveného času vbíhá na trávník nový gólman Celty Vigo, Rubén, který nahradil zraněného Varase.

43
    Na nosítkách je gólman Varas odvážen z hrací plochy, z opakovaného záběru je patrné, že gólman přepadl přes Larssona zřejmě na ruku, kterou si pravděpodobně vykloubil či dokonce zlomil.

40
    V pokutovém území nepříjemně dopadá na trávník gólman Varas, zřejmě bude muset být střídán, alespoň to ukazuje lékař týmu. Faulující Larsson dostává za tento faul žlutou kartu.

33
    První žlutou kartu dostává za faul na Álexe Lópeze, na vlastní polovině, domácí Álvaro Rubio.

28
    GUSTAVO DANIEL CABRAL se prosazuje v pokutovém území, po předchozím dobře kopnutém rohovém kopu a hosté jdou do vedení! Jaime byl na jeho hlavičku z bezprostřední blízkosti krátký.

24
    Na druhé straně se zjevil v pokutovém území osamocený Krohn-Dehli, který z místa hlavičkuje, ale na brankové čáře zachraňuje jeden z obránců.