Real Madrid – Osasuna 4:2 (kon.) | Barcelona – Malaga 4:1 (kon.) | Granada – Getafe 2:0 (kon.)
Sevilla – Valencia 4:3 (kon.) | La Coruňa – Real Sociedad 0:1 (kon.) | Celta Vigo – Espanyol 1:0 (kon.)
Mallorca – Valladolid 4:2 (kon.) | Zaragoza – Atlético 1:3 (kon.) | Levante – Real Betis 1:1 (kon.)
Rayo Vallecano – Ath. Bilbao 2:2 (kon.)
Celta de Vigo
1:0 (1:0)
Espanyol Barcelona
Sobota 01.06.2013, 21:00 • Municipal de Balaídos, Vigo (kapacita 31800 diváků) • Španělská LaLiga

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (22:54:30)

(pozn. – sestupují poslední 3 týmy)

Je konec! Celta to dokázala! Hráči Viga zvítězili v dnešním utkání 1:0 a díky vítězství San Sebastianu na hřišti La Coruni si zajišťují účast v příští sezóně Primera Division! Na hřiště ihned po závěrečném hvizdu vběhli radující se domácí fanoušci, kteří se chtějí podělit o oslavu se svými miláčky. Utkání rozhodla branka Natxo Insy z 15. minuty, v druhém poločase mohli domácí své vedení navýšit, žádná šance ale neskončila gólem. To už ale hráče Celty mrzet nemusí, i za rok si zahrají s nejlepšími celky ve Španělsku!

90+4
    Domácí hráči mohli postupovat do brejku, který ale zazdili jednoduchou přihrávkou.

90+3
    Rohový kop pro hosty!

90+3
    Rozběhla se poslední nastavovaná minuta, domácí jsou u míče na útočné polovině.

90+2
    Závěrečné minuty se nesou v hodně hektické atmosféře, za protesty vidí druhou žlutou kartu v zápase Juan Daniel Forlín.

90+1
    Sudí Lahoz nastaví v dnešním zápase 3 minuty.

90
    Domácí naposledy střídají, Augusta Fernándeze nahradí Fabián Orellana.

90
    Domácí fanoušci nyní hlasitě oznamují svou nespokojenost po zákroku Simaa na Borju, vše se ale podle rozhodčího Lahoze obešlo bez faulu.

89
    Domácí budou chtít ušetřit co nejvíce času u rohového praporku, což se jim zatím daří.

89
    De Lucas mohl o všem rozhodnout už dříve, jeho přihrávku na Aspase ale zachytili hostující obránci, kteří zahráli na roh.

88
    Už to tak vypadá, že pokud Celta v dnešním utkání vyhraje, tak se zachrání. La Coruňa totiž stále prohrává 0:1, k záchraně ji navíc nestačí ani remíza!

87
    Nakonec to bylo to poslední, co Michael Krohn-Dehli předvedl v dnešním utkání, na zbytek utkání ho nahrazuje Quique De Lucas.

86
    Další velká šance domácích! Krohn-Dehli měl gól na kopačce, musel se pro míč ale vrátit a nakonec nedokázal zamířit přesně!

85
    Čas utíká velmi rychle, domácí trenér Resino má navíc k dispozici ještě dvě střídání, kterými určitě pár vteřin také ušetří.