Tomsk – Kubaň Krasnodar 1:2 (kon.) | Volga Novgorod – Lok. Moskva 1:2 (kon.) | Groznyj – Perm 1:1 (kon.)
FK Volga Nižnij Novgorod
1:2 (0:0)
FK Lokomotiv Moskva
Sobota 20.07.2013, 16:30 • Stadion Lokomotiv, Nižnij Novgorod • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:23:48)

Dnešní utkání ovládli fotbalisté Lokomotivu Moskva, které dostal do vedení v 63. minutě Maicon. Domácí sice bleskově srovnali zásluhou Mukendiho, který se prosadil v 67. minutě, nakonec však o prohře domácího týmu rozhodla situace ze závěru utkání, kdy v těsné blízkosti pokutového území zahrál rukou Kolodin a z nařízeného volného kopu se krásně trefil Šiškin, který tak stanovil konečné skóre dnešního utkání.

90+3
    Lokomotiv drží míč na polovině soupeře, to je nejideálnější stav pro hosty.

90+1
    Rozhodčí Jegorov nastaví ještě tři minuty, šance domácích tak stále žije.

90
    Probíhá již poslední minuta řádné hrací doby, s ambicemi domácích na bodový zisk v dnešním zápase to nevypadá dobře.

89
    Kritická situace pro domácí Volgu Nižnij Novgorod!

87
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    Nádherně a přesně kopnuto! Hosté jdou zásluhou přesného kopu ROMANA ŠIŠKINA, který přestřelil zeď a trefil se přesně pod břevno, do vedení!

86
    A pozor – rozhodčí píská v těsné blízkosti pokutového území domácí Volgy hraní rukou Kolodina, to je velice dobrá pozice pro Lokomotiv!

86
    Oba týmy se v závěru doslova předhánějí v gólových šancích.

85
    "Trma-vrma" v pokutovém území Nižného Novgorodu, míč nakonec doklouzal k Abajevovi.

84
    Leandro da Silva v obrovské šanci, na pravé straně dostává přesný centr, pálí, ale jeho úhel ještě zmenšil vracející se Ďurica, přesto se vytáhl gólman Guilherme.

83
    Lokomotiv rozehrává rohový kop z levé strany, míč si bere Tkachev, míč míří na vzdálenější tyč, tam ale Mukendi odehrává pryč.

82
    Střídání v týmu Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází N´Doye, přichází Pavljučenko.

81
    Roman Šiškin proniká z pravé strany do vápna, střílí, ale Abajev dobře vyběhl a zmenšil střelecký úhel.

80
    Poslední desetiminutovka dnešního utkání před námi, oba týmy se rozhodně nezaměřují pouze na defenzivu, dočkáme se ještě nějakého gólu?

79
    Maicon se snaží ve vápně soupeře "vymodlit" pokutový kop po souboji s Poljaninem, rozhodčí nechává pokračovat ve hře.

77
    Střídání v týmu FK Volga Nižnij Novgorod: ze hřiště odchází Bordian, přichází Poljanin.

76
    Hosté mají míč ve svém držení.

75
    Střídání v týmu Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Samedov, přichází Caicedo.

74
    Míč opět u Abajeva, který bude vykopávat, ale musí počkat, než hosté vystřídají.

73
    Abajev vykopává na polovinu Lokomotivu.

71
    Další skvělá práce Maicona, který si "povodil" dva obránce soupeře na hranici pokutového území, vypálil a jeho dělovku fantastickým zákrokem "likviduje" Abajev.

70
    Abajev chytá míč ze vzduchu a bleskově rozehrává na Syčeva, postup domácích je ale zastaven faulem na půlíčí čáře.

69
    Rohový kop pro Lokomotiv, z levé strany rozehrává Samedov, obrana Volgy odvrací, ale pouze na další roh.

67
    Novgorod právě vstřelil branku!
    MULUMBA MUKENDI vzal všechno na sebe, po sklepnutí míče Leandrem se do střely z první opřel z hranice pokutového území a míč končí v síti!

66
    Na polovině Nižného Novgorodu leží s bolestivou grimasou Janbajev, který dostal nepříjemný úder od Leandra do rozkroku.

65
    Z hlediště se ozývá pískot, takový vývoj se domácím fans rozhodně zamlouvat nemůže.

63
    Neskutečně šťastnou ruku měl trenér Lokomotivu Kučuk, který před rozehráním volného kopu hostů poslal na hřiště MAICONA, který ve vápně přesně hlavičkuje, mění směr letu míče a ten končí v bráně, hosté vedou!

62
    Střídání v týmu Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Grigorjev, přichází Maicon.

61
    Hosté kombinují na polovině domácích.

60
    Hodina hry za námi, stav stále bezbrankový.

58
    Mukendi však fauluje Čorluku, rozhodčí píská faul a důrazně Mukendimu domlouvá, příště to bude karta!

57
    Hosté napadají rozehrávku domácích na jejich polovině, je z toho dlouhý nákop na Mukendiho.

56
    Vše nakonec končí dalším výtečným zákrokem Abajeva.

55
    Abajev musí zasahovat proti střele Tkačeva, míč vytěsnil nad bránu, roh pro hosty.

54
    Střídání v týmu FK Volga Nižnij Novgorod: ze hřiště odchází Shelton, přichází Putsila.

54
    Lavička Nižného Novgorodu připravuje střídání.

53
    Míč opět u Abajeva, který rozehrává, ale nepřesně, míč v autu.

52
    Ďurica se s míčem na hranici vápna otáčí, pálí, ale míč letí nad bránu.

52
    Tarasov výtečně načasoval přihrávku na N´Doyeho, ten se pohyboval na hranici ofsajdu, zasahovat musí Abajev, rohový kop.

51
    Zapater vrací míč na vlastní polovinu, Ďurica nakopává směrem k bráne Volgy.

50
    Ďurica vhazuje z levé strany na vlastní polovině.

49
    Tkačev fauluje na vlastní polovině, hrají domácí.

48
    Domácí se tlačí směrem k vápnu soupeře, Syčev střílí z levé strany, ale pouze vedle brány.

46
    Střídání v týmu FK Volga Nižnij Novgorod: ze hřiště odchází Karjaka, přichází Syčev.

46

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 17:32 hodin.

Rozhodčí nastavil jednu minutu nad rámec základní hrací doby prvního poločasu, v němž jsme se gólu nedočkali. Oba týmy tak odchází do kabin za nerozhodného stavu 0:0, věřme, že se nějakého gólu dočkáme alespoň ve druhém poločase.

45
    Začala poslední minuta prvního poločasu, rozhodčí bude jistě nastavovat, již kvůli tomu, že udělil oběma týmům krátkou přestávku.

44
    Ovšem pouze do té doby, než je odpískán ofsajd.

43
    Abajev vykopává až na polovinu Lokomotivu, tam domácí kombinují.

41
    Mezitím se rozeběhla již poslední pětiminutovka prvního poločasu, v jehož závěru se hra přece jenom rozhýbala.

40
    Na druhé straně zahrozil z pravé strany Samedov, který zkouší překvapit Abajeva jemným obloučkem, ten ale chytá.

39
    Velmi povedená individuální akce Leandra, který s míčem u nohy prokličkoval až k pokutovému území soupeře, pálí, tato střela musela Guilhermeho hodně štípnout!

38
    Centr hostů do vápna odvrací Kolodin, domácí mohou zaútočit.

37
    Hosté rozehráli z levé strany, obrana Volgy odvrátila, ale pouze k volnému Zapaterovi, který pálí z velké dálky a hodně vysoko nad bránu.

36
    N´Doye dostal míč od Grigorjeva na pravou stranu, uvnitř pokutového území vypálil skrz nohy bránícího Kolodina, ale míč vytěsnil Abajev na roh.

35
    Domácí vhazují z levé strany, zatím ale sledujeme stále velmi vyrovnané utkání.

33
    Rozhodčí přerušují hru pro krátké občerstvení, i v Rusku panují velká horka.

32
    Lokomotiv rozehrává volný kop na polovině soupeře, ale vrací míč zpět za půlící čáru.

30
    Je za námi půl hodina hry, zatím na první gól stále čekáme, blíže k němu měli hosté.

29
    Rozehrává Samedov, ale obrana Volgy s tímto rohem neměla žádné starosti.

29
    Rohový kop pro Lokomotiv.

28
    Rozhodčí píská faul Karjaky na polovině Volgy, hrají hosté.

27
    Střela domácího Karjaky, míč míří vysoko nad bránu Lokomotivu.

25
    Abajev vykopává na polovinu hostů.

24
    A rohový kop sám Koncedalov rozehrává z levé strany, ale hosté odvrací.

23
    Koncedalov se dostal do zakončení na pravé strany, střílí na bránu v těžké pozici, míč vytěsnil Guilherme na roh.

22
    Hosté v klidu kombinují na půlící čáře, domácí vyčkávají.

21
    Volný kop zahrává domácí Karjaka na polovině soupeře, ale pouze na bránícího protihráče, který odkopává.

20
    Míč po hlavičce Janbajeva v rukavicích gólmana Abajeva.

19
    Samedov posílá nákop na Grigorjeva do vápna Volgy, ale obrana odhlavičkovává do autu.

18
    Je z toho přímá střela, Guilherme v pohodě chytá.

17
    V obou případech byl aktérem hostující Zapater, každopádně rozhodčí píská faul, je tu volný kop pro Volgu z pravé strany.

16
    Dva fauly hostů, na hřišti na polovině Lokomotivu leží dva hráči v bílém.

15
    Domácí často ztrácí míč po přechodu přes půlící čáru.

13
    Mukendi dostává za faul na Alberta Zaptera žlutou kartu.

12
    Zaznamenáváme střelu i na druhé straně, Mukedniho pokus však končí vysoko nad bránou Lokomotivu.

11
    Samedov se dostává do šance, uvnitř pokutového území střílí po přihrávce od Janbajeva z levé strany "z první", ale netrefuje bránu!

10
    Zatím sledujeme opatrný začátek zápasu.

9
    Ďurica posílá nepřesný nákop na levou stranu.

8
    Hosté kombinují na polovině soupeře, ale Šiškin ztrácí míč, hrají domácí.

6
    Janbajev již nezachytil míč na hrací ploše, domácí vhazují na polovině hostů z pravé strany.

4
    Leandro se nedostal k míči na pravé straně, není z toho ani rohový kop.

2
    Domácí zatím častěji s míček na svých kopačkách.

1

Oba týmy již nastupují na hrací plochu, utkání za malý okamžik začne.

FK Volga Nižnij Novgorod: Abajev – Bordian, Polczak, Bulgaru, Kolodin, Shelton, Ropotan, Koncedalov, Karjaka, Leandro, Mukendi

Lokomotiv Moskva: Guilherme – Čorluka, Ďurica, Šiškin, Janbajev, Tkačev, Zapater, Samedov,Tarasov, Grigorjev, D´Doye

Rozhodčí: Jegorov – Voroncov, Nazarovem.

Vítejte u onlajn přenosu utkání druhého kola ruské Premier Ligy, v němž domácí FK Volga Nižnij Novgorod přivítá Lokomotiv Moskva. Utkání se odehraje na Stadion Lokomotiv v Nižnij Novgorodu a provede jím trojice ruských rozhodčích, hlavní Jegorov a asistenti Voroncov s Nazarovem.

FK VOLGA NIŽNIJ NOVGOROD
    Domácí fotbalisté získali v prvním kole velice cenný bod na hřišti Dinama Moskva, kde vybojovali bod za remízu 2:2. Volga měla do utkání doslova raketový vstup a dvěma góly ve 2. a 3. minutě brzy vedla 2:0. Nakonec ale ještě do poločasu o náskok přišla a nakonec byla ráda alespoň za bod.

LOKOMOTIV MOSKVA
    Lokomotiv vybojoval také v úvodním kole ruské ligy bod na hřišti soupeře, a to v Machačkale, když Lokomotiv dostal do vedení v 62. minutě N´Doye, pak však domácí skóre otočili a nakonec zachraňoval bod brankou v 89. minutě Pavljučenko.