Dynamo – Spartak 1:4 (kon.) | Ural – Volga Novgorod 1:2 (kon.) | Rostov – Tomsk 3:0 (kon.)
FK Ural
1:2 (1:0)
FK Volga Nižnij Novgorod
Sobota 27.07.2013, 14:30 • Central Stadium • Ruská Premier Liga

Ode mne je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:39:54)

Utkáni je tedy za námi! První poločas jsme sledovali poměrně vyrovnanou podívanou, do vedení šli ale v 19. minutě domácí, když se z penalty prosadil Gognijev. Do druhého poločasu vstoupili daleko lépe hosté a byli jasně lepším celkem. Ve 47. minutě jim sice nebyla odpískána penalta, ale myslím, že se nakonec hosté zlobit nebudou. V 59. minutě totiž po hlavičce Polczaka přišlo vyrovnání. Penalta pro hostující fotbalisty přišla v 80. minutě, tu bezpečně proměnil Karjaka a rozhodl o výhře Volgy Novgorod v poměru 2:1.

90+5
    Střílený centr Gognijeva končí vedle hostující svatyně a rozhodčí nejspíše po odkopu od brány odpíská konec zápasu.

90+4
    Jedna z posledních šancí domácích, ti mají standartní situaci.

90+2
    Je to tak, hosté využívají posledního střídání, velmi pomalým krokem odchází Karjaka, kterého nahrazuje Dvornekovič.

90+1
    Pět minut přidává hlavní rozhodčí nad rámec druhého poločasu!

90
    Hlavní sudí Charlamov už sleduje hodinky, tak uvidíme, kolik nastaví.

89
    Navíc hosté mají ještě jedno střídání k dobru, které určitě využijí.

88
    Blíží se nám konec zápasu, domácí se snaží na hodně zalezlou obranu hostů něco vymyslet, zatím se jim to příliš nedaří.

87
    Podruhé střídají hosté. Dohráno má Syčev, kterého nahrazuje Ropotan.

86
    Hostující brankář opravdu hodně natahuje rozehrávku a to se samozřejmě nelíbí všem domácím hráčům a hlavně fanouškům, kteří pískají.

85
    Domácí se dostali do zámezí a odkopávat od brány bude Abajev.

84
    Taktickým faulem si na polovině hřiště počínal Bulgaru.

83
    Volga se teď hodně zatáhla a vypadá to, že bude chtít jednobrankový výsledek všemi možnými zbraněmi ubránit.

81
    Nutno podotknout, že za druhý poločas je to určitě zasloužené vedení, domácí vstoupili do druhého poločasu hodně pasivně a to se jim vyplatilo. Stále však není konec.

80
    Novgorod právě vstřelil branku!

Hosté se dočkali! Jak pokutového kopu, tak i vedoucí branky. Míč si na značku pokutového kopu postavil ANDREJ KARJAKA, který posílá brankáře Pomazana na druhou stranu a otáčí stav zápasu, 1:2!