Genk – Oostende 3:0 (kon.) | Kortrijk – Leuven 1:0 (kon.) | Lierse – Waregem 1:2 (kon.)
Mons – Cercle Brugge 1:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Gent 1:1 (kon.)
KRC Genk
3:0 (1:0)
KV Oostende
Sobota 27.07.2013, 20:00 • Cristal Arena • Belgická Jupiler Pro League

Zápas končí. Ve druhém poločase domácí KRC Genk nadále diktoval tempo hry a dalšími dvěma góly si pojistil svou výhru. Hosté z Oostende za celý zápas nepředvedli směrem dopředu absolutně nic. Domácí si tedy své vítězství zcela zaslouží. Pro dnešní večer je to vše a já se s Vámi loučím. U dalšího on-line přenosu na viděnou. (21:55:35)

88
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Siani, přichází Kaminiaris.

87
    Vossen nakonec vidí za protesty žlutou kartu.

87
    Vossen mohl běžet sám na brankáře, ale zastavil ho praporek pomezního rozhodčího. Domácí útočník se možná právem zlobí.

85
    Buffel nezastihl míč na hrací ploše. Vhazovat budou hosté.

83
    V posledních deseti minutách jsme žádnou vážnější šanci neviděli. Domácí v poklidu dohrávají zápas s míčem na svých kopačkách a jejich tah na bránu už není tak velký, jako za stavu 1:0.

80
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Hyland, přichází Kumordzi.

76
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Brouckaert, přichází Moreels.

76
    Dva vstřelené góly domácí hráče uklidnili a taktéž domácí fanoušci si nyní na tribunách hlasitě užívají vývoj utkání.

74
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází De Ceulaer, přichází Croux.

71
    Genk právě vstřelil branku!

Po nádherné útočné akci na jeden dotek doklepává míč do prázdné brány THOMAS BUFFEL. Domácí tedy zužitkovali svou převahu, kterou mají v celém dosavadním průběhu zápasu a skóre nyní konečně odpovídá obrazu hry.

67

Domácímu FABIENU CAMUSOVI stačila pouze minuta pobytu na hrací ploše, aby navýšil vedení svého týmu!

66
    Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Limbombe, přichází Camus.

63
    Pěkná útočná akce domácích končí odkopem hostující obrany. čeká nás rohový kop.

60
    Poté, co hosté dlouhým nákopem v podstatě odevzdali balon domácím si na míč sáhl i brankář Köteles, který je jinak zatím po celou dobu zápasu zcela bez práce.

58
    Po Vossenově velmi nepřesné přihrávce budou vhazovat hosté.

55
    Prvním napomenutým hráčem domácích se za faul na Luissinta stává Limbombe.

51
    Domácí se marně dožadují pokutového kopu za údajné hraní rukou hostujícího obránce v pokutovém území.