Chomutov – K. Vary 2:3 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov B 5:1 (kon.) | Motor ČB – K. Vary 1:2 (kon.)
Chomutov B – Chomutov 1:11 (kon.) | HC Plzeň – Motor ČB 3:2 (kon.)
Piráti Chomutov
2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 23.08.2013, 10:00 • SD ARÉNA • O pohár statutárního města Chomutov

Ve druhé třetině se Pirátům podařilo snížit a srovnat krok s Energií. V poslední třetině však rozhodla chyba chomutovské obrany a zápas tedy dopadl lépe pro karlovarské. Tímto zápas končí a těšíme se na Vás v dalších dnešních a zítřejších přenosech. (11:33:42)

Hráči utkání byli vyhlášeni brankář Jan Špírek (KVA) a útočník Jaroslav Kulich (CHM).

45:00

44:55
    Neuvěřitelný zákrok golmana, který zlikvidoval dorážku Špiegla, jenž zakončoval z dvou metrů do odkryté brány.

44:20
    Střela Hajiče končí pouze v tělech obránců.

44:10
    Domácí zkouší hru bez brankáře.

44:10
    Oddechový čas pro domácí.

43:48
    Vyloučeni hráči Špiegl (CHM) za podražení a hráč Energie Bernáth za hákování.

43:15
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Samostatný únik přes půl hřiště předvedl TOMÁŠ VILDUMETZ. Svůj únik proměnil střelou mezi betony. Asistence: Nídl, Bernáth

43:00
    Hrají se poslední dvě minuty utkání.

42:31
    Dorážející hráč Energie statečně odrážel brankář Polášek. Hra se po zakázaném uvolnění přesunula opět do pásma Varů.

42:01
    Časoměřič zahlásil ofsajd, ale pak svůj výrok změnil. Všechny přítomné diváky pobavil hláškou: "Tak né". Vhazuje se ve středním pásmu.

Střelou od modré se prezentoval Špiegl, jeho pokus kryje Špírek.

41:19
    Přihrávka rukou. Vhazování v obraném pásmu Varů.

41:10
    Piráti nyní drží Energii v obranném pásmu.

40:40
    Zakaázané uvolnění Varů. Hra se přesune před Špírka.

Piráti chtěli vyhodit kotouč z obrané třetiny, jenž puk zachytil Pátek a střelou od modré vyzkoušel pozornost domácího Poláška.

39:08
    Padající puk zastavil ve stoje Polášek lapačkou.

38:42
    Slušnou střelou se prezentoval Dejmek. Puk však pouze zanechal otisk na mantinelu.

Antonín Domanický

Jan Thöma

Branky a nahrávky: 10. Kulich (Koblížek), 20. Kulich (Dejmek, Koblížek) – 2. Nídl (Vildumertz, Halberštát), 8. Vildumetz (Slabý, Nídl), 44. Vildumetz (Nídl, Bernáth)

Piráti Chomutov: Polášek (Khůn) – Novák, Petržílka, Hajič, Dvořák, Špiegl, Seeman – Dejmek, Kulich, Jindra, Palička, Hřebíček, Svoboda, Lauko, Koblížek, Šilar
    HC Energie Karlovy Vary: Špírek (Beran) – Bernáth, Štaif, Pátek, Přibyl, Kunc, Hrůša, Žeravík, Šála, Nídl, Halberštát, Slabý, Kurfurst, Vildumertz, Prošek, Bečka

Rozhodčí: Danilec – Wohlrab, Kordina