Chomutov – K. Vary 2:3 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov B 5:1 (kon.) | Motor ČB – K. Vary 1:2 (kon.)
Chomutov B – Chomutov 1:11 (kon.) | HC Plzeň – Motor ČB 3:2 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 23.08.2013, 14:00 • SD ARÉNA • O pohár statutárního města Chomutov

V první třetině byli lepší Jihočeši, kteří si do druhé dvacetiminutovky nesli jednobrankový náskok, o který ovšem přišli. Na začátku druhé třetiny totiž vyrovnal Šála. Karlovarští měli stejně jako v prvním utkání pořádnou dávku štěstí. Dvě minuty před koncem jeli trestné střílení, které s přehledem proměnil Vildumertz.

Nezbývá mi, než vás pozvat na další, dnes již čtvrté, utkání. Od 16 hodin se proti sobě postaví Piráti Chomutov A a Piráti Chomutov B. Právě výběr chomutovské 8. třídy zacelil na poslední chvíli volné místo na turnaji O pohár města Chomutova. (15:26:23)

Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášeni: Martin Remiáš (CBU) a Dan Kunc (KVA).

45:00

44:52
    Od modré pálil Tintěra, jeho tvrdý pokus kryje Beran.

44:42
    Až teď se tam dostal Bláha, s čímž si muž v masce senzačně poradil.

44:25
    Motor se snaží o vyrovnání, ale Energie ho odmítá pustit do svého pásma.

43:00
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

42:43
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!

... a proměňuje, nutno říci že s velkou dávkou štěstí. Vildumertz našel skulinku mezi betony Němce.

42:43
    Nájezd provede sám faulovaný hráč Vildumertz.

42:43
    Bylo nařízeno trestné střílení ve prospěch Energie.

42:10
    ... toho málem využil Vochozka, ale jeho střela se mezi tři tyče nevešla.

41:58
    Šála zavezl kotouč do útočného pásma, ale rychle o něj přichází a Motor jde do proti útoku.

41:26
    Závar před brankou Západočechů málem potrestal Jurka. Karlovarský brankář si poradil bravurně.

41:05
    Útok Varů zastavil ofsajd.

39:45
    Zákrok si připisuje Němec, ten čeká na hvizd sudího.

38:32
    Klusáček pálil z mezikruží, jeho střelu však zblokovala rukavice jeho z karlovarských hráčů.

37:17
    Halberštát zavezl kotouč do útočného pásma. Od puku ho ovšem odstavila pozorná obrana Motoru.

36:09
    Vildumertz se řítil sám na brankáře, jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.

34:40
    Jihočeši se ženou do dalšího z mnoho svých příležitostí, ale o puk po chybě přichází a do proti útoku mohl jít Šála. Ten se dostal i do zakončení, ale se střeleckého úhlu ho odstrčil Jurka.