Volga Novgorod – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | Dynamo – Tomsk 1:0 (kon.) | Zenit – Perm 1:1 (kon.)
FK Volga Nižnij Novgorod
1:2 (1:1)
CSKA Moskva
Sobota 02.11.2013, 10:30 • Stadion Lokomotiv, Nižnij Novgorod • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (12:23:22)

Dnešní zápas dokázali ovládnout fotbalisté CSKA, kteří na hřišti Nižnij Novgorodu dokázali vybojovat cenné vítězství v poměru 2:1. Byť byli po nerozhodném výsledku v prvním poločase v tom druhém lepší domácí, kteří měli optickou převahu, nedokázala se Volga prosadit hlavně v koncovce, kde se dnes domácím vůbec nedařilo. Naopak, hosté využili jednu z mála šancí a v 73. minutě vstřelil vítězný gól Tošić,

90+3
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Doumbia, přichází Bazeljuk.

90+2
    A další žlutá karta, tentokrát za zdržování.

90+2
    Žlutou kartu za faul na Karjaku dostává hostující Honda.

90+2
    Lavička CSKA připravuje taktické střídání.

90+1
    Probíhá již první minuta nastaveného času, rozhodčí Kuzněcov nastavil tři minuty.

90
    Devadesátá minuta, domácí kombinují na polovině CSKA, ale chce to více přesnosti v koncovce.

89
    Ne, ani tento nákop domácích svého adresáta nenašel.

88
    Rozehrává Bibila, ale je to slabá střela, Akinfjejev v pohodě chytá.

87
    Skvělá příležitost pro domácí, jak vyrovnat!

87
    Pozor, Putsila padá téměř na hranici pokutového území a je to žlutá karta pro zakročujícího Wernblooma.

86
    Nepřesný pas na Mukendiho, hosté získávají míč.

85
    Je před námi poslední pětiminutovka, domácí ztrácí na CSKA jediný gól, šance na vyrovnání rozhodně "žije"!

84
    Odkop od branky Volgy, zatím to nevypadá na to, že by domácí prohrávali, spíše se musí bránit.