Strakonice – Kolín 1:4 (kon.) | Králův Dvůr – Čáslav 0:0 (kon.) | Kunice – Jirny 1:1 (kon.)
SK Strakonice
1:4 (0:1)
SK Sparta Kolín
Sobota 02.11.2013, 10:15 • SCM Mladé • Česká fotbalová liga

Kolín si zaslouženě odváží tři body, naopak Strakonice zůstanou nadále na poslední příčce. Domácí hráči se snažili, hlavně v první půli svého soupeře přehrávali, ale své šance neproměnili a soupeř trestal perfektní efektivitou po chybách a nedůslednostech domácí obrany. Hvězdou utkání je bezpochyby hostující útočník Jan Boček, který třemi technickými pokusy rozhodl dnešní utkání a přisoudil tři body svému mužstvu. Děkuji za pozornost, loučí se s vámi Martin Pešek (12:11:03)

90
    Rakovan se snažil českou uličkou vysunout Němce, na poslední chvíli zasáhl jeden z hostujících obránců.

89
    Strakonice se snaží ještě zaútočit, Kolín se zase snaží z rychlých protiútoků přečíslovat domácí obranu. Ani jednomu z týmů se to však příliš nedaří.

88
    Střídají opět domácí. Roman Wermke, v první půli nejaktivnější hráč, přepustí místo na hřišti Havelkovi.

87
    Do rychlého brejku se hnal střídající Veselý, na Novotného si však nepřišel. Chystá se další střídání.

86
    Strakonice sice obléhají svého soupeře z Kolína, ale už je jasné, kdo dnešní utkání ovládne.

85
    Střídání v týmu SK Strakonice: ze hřiště odchází Chmelo, přichází Lerch.

84
    Za autora tří branek Jana Bočka přichází na několik závěrečných minut na plac Veselý

84
    Radouch vybojoval autové vhazování.

83
    Při odkopnutí míče naběhl do Nešpora domácí útočník Němec, ale tentokrát nebude potřeba střídat. Nešpor už běhá jakoby nic.

82
    Z voleje se nyní pokoušel o zakončení Štoček, mířila ale vysoko nad branku.

82
    Před Štočkem nyní odvracel na poslední chvíli balon Novotný.

81
    Do obrany se nakonec posouvá veterán Otepka. Radouch bude hrát na kraji zálohy.

80
    Machovec nakonec odkulhal za postranní čáru a v obranné řadě Strakonic jej nahradí Radouch.

78
    Při jednom ze soubojů si zřejmě ublížil domácí Machovec a nyní leží na zemi.

77
    Michala Klesu střídá mladík Staněk.

76
    Aktivní Boček dělá domácím obráncům velké problémy. Nyní ho se štěstím obral o balon Novotný.

74
    Po Klesově přihrávce hledal Aleše Dvořáka domácí Rakovan, ale našel pouze jednu ze sedaček na tribuně.